10036 отличных предложений работы от 12 источников Ищите сотрудников? Опубликовать вакансию

Gaļas apstrādes darbinieks/-ce (DARBS RĪGĀ + APMAKSĀTA DZĪVESVIETA)

  • Латвия
  • 800 - 1000 (брутто)
  • SIA AGENCE
  • Полный рабочий день
  • Срок 14.05
  • 3 года назад
Sludinājuma termiņš ir beidzies, tas atrodas arhīvā.

Aicinām pievienoties mūsu atsaucīgajam kolektīvam, DARBINIEKUS gaļas apstrādes ražotnē.

Darba vieta atrodas Rīgas rajonā, tāpēc no savas puses nodrošinām saviem darbiniekiem apmaksātas naktsmītnes un sedzam transporta izdevumus uz darbu / mājām.

Pienākumi:

- svaigas un pārstrādātas gaļas produkcijas fasēšana;
- strādāšana pie konveijera līnijas;
- savas un kopējās darba vietas uzturēšana kārtībā.

Prasības:

- pieredze pārtikas ražošanā;
- pārbaudāmas un labas atsauksmes no iepriekšējā darba devēja(-iem);
- laba fiziskā izturība;
- darba disciplīna;
- bez kaitīgiem ieradumiem.

Tavi ieguvumi:

- darbu uz pastāvīgu laiku;
- veselības apdrošināšanu pēc 1 nostrādāta gada;
- oficiālu mēneša atalgojumu, sākot no 800,00 līdz 1000,00 EUR bruto jeb pirms nodokļu nomaksas;
- apmaksātu dienesta viesnīcu un segtus ceļa izdevumus;
- darbu mūsdienīgā ražotnē;
- darba apģērbu;
- darbu profesionālā kolektīvā;
- turpmākās izaugsmes iespējas uzņēmumā.

Lūdzam sūtīt savu pieteikumu vai iepriekšējās darba pieredzes aprakstu izmantojot pogu PIETEIKTIES vai mūsu mājas lapu www.agence.lv

ID: 6076cccb2313e 551