10277 отличных предложений работы от 13 источников Ищите сотрудников? Опубликовать вакансию

Holande - līniju darbs pie puravu šķirošanas

  • Нидерланды
  • 1400 - 1800 (брутто)
  • GP Recruitment SIA
  • Полный рабочий день
  • Срок 20.12
  • 5 лет назад
Sludinājuma termiņš ir beidzies, tas atrodas arhīvā.

Holande - līniju darbs pie puravu šķirošanas.
Alga mēnesī sākot no 1400 EUR mēnesī neto.

GALVENIE PIENĀKUMI:
- Darbs pie līnijām - puravu tīrīšana, šķirošana un pakošana.

PRASĪBAS:
- Spēja visu darba dienu nostāvet pie līnijām.
- Veiklas rokas un prasme noturēt darba tempu.

PIEDĀVĀ:
- Dzīvesvieta nodrošināta, īri maksā pēc algas saņemšanas.
- Darba līgums pa tiešo ar darba devēju.
- Darbs līdz 6 mēnešiem.

*** Izbraukšana 14.decembrī.

Sīkāk interesēties lūdzu, zvanot uz 29155246

    • 67379917
  • Brīvības 101-1, Rīga
  • 40003707276, licence Nr. 48
ID: 5c0a4f8dba185 296