10370 отличных предложений работы от 13 источников Ищите сотрудников? Опубликовать вакансию

Islandē - darbs ZIVJU FABRIKĀ

  • Исландия
  • 2300 - 3200 (брутто)
  • GP Recruitment SIA
  • Полный рабочий день
  • Срок 29.03
  • 6 лет назад
Sludinājuma termiņš ir beidzies, tas atrodas arhīvā.

ISLANDE - zivju fabrikā nepieciešami darbinieki.
Brīvas 2 pozīcijas: filejotāji un zivju tīrītāju/pakotāji.

GALVENIE DARBA PIENĀKUMI:
- Zivju tīrīšana/pakošana un filēšana.

PRASĪBAS:
- Vēlama pieredze zivju filēšanā.
- Prasme ātri un precīzi veikt darba pienākumus.
- Angļu valodas pamatzināšanas.

PIEDĀVĀ:
- Likme 12.60€/h (1560 isk), virsstundu likme 22.75€/h.
- Alga 2800-3200 €/mēn pēc nodokļiem.
- Pirmie 3 mēneši sākot no 2300€/mēn.
- Bezmaksas dzīvošana pirmos 3 mēnešus.
- Dzīvesvieta Vogar pilsētā, netālu no darba.
- Nodrošināts darba apģērbs.
- Līgums pa TIEŠO ar Islandes DARBA DEVĒJU.

Sīkāk lūdzu interesēties pa tel. 29155246 vai mūsu birojā.

★ Bezmaksas noformēšanās, tikai jāpērk sava aviobiļete.★

ID: 5ab37f971cddf 551