10371 отличных предложений работы от 13 источников Ищите сотрудников? Опубликовать вакансию

Izpūtēju ražošanas darbinieks/-ce (DARBS RĪGĀ + APMAKSĀTA DZĪVESVIETA)

  • Латвия
  • 900 - 1000 (брутто)
  • AGENCE SIA
  • Срок 23.05
  • 2 года назад
Sludinājuma termiņš ir beidzies, tas atrodas arhīvā.

Darbs izpūtēju ražotnē - ražošanas darbiniekam, ar tehnisko domāšanu.

Objekta atrašanās vieta Jelgavā, līdz ar to nodrošinām apmaksātu vietu dienesta viesnīcā, darbiniekiem no reģioniem, kā arī sedzam transporta izdevumus, lai nokļūtu pie mums un tiktu atpakaļ līdz mājām.

Pienākumi

  • Izpūtēju detaļu izolācija
  • Izputēju pakošana ar foliju un siltināšanas materiālu, izmantojot rokas instrumentus

Ieguvumi

  • Stabils darbs, ilgstošam laikam
  • Veselības apdrošināšana pēc viena nostrādāta gada
  • Oficiāls atalgojums ar sociālajām garantijām no 900-1000 EUR BRUTO (pirms nodokļiem)
  • Darbs no pirmdienas līdz piektdienas no 7:00-15:30 un 15:30-24:00
  • Apmaksātas vieta darbinieku viesnīcā ar visām ērtībām
  • Atmaksāti ceļa izdevumi līdz darbam/mājām
  • Interesanta un atbildīga darba ikdiena lieliskā, profesionālā kolektīvā

Prasības

  • Tehniskā domāšana un spēja veikt fiziskus darbus
  • Spēja ātri apgūt veicamo darbu
  • Latviešu vai krievu valodu zināsanas
  • Profesionāla un atbildīga attieksme pret veicamo darbu

Ja uzskati, ka šis darbs ir tieši priekš Tevis, tad nenokavē savu iespēju, sūti mums savu darba pieteikumu, CV vai īsu iepriekšējās pieredzes aprakstu uz darbs @agence.lv un tiekamies jau darba pārrunās!

ID: 6082cff2ca646 377