10432 отличных предложений работы от 13 источников Ищите сотрудников? Опубликовать вакансию

Salātu griešana - sezonas darbs saimniecībā

  • Нидерланды
  • 1400 - 2000 (брутто)
  • GP Recruitment SIA
  • Полный рабочий день
  • Срок 08.05
  • 5 лет назад
Sludinājuma termiņš ir beidzies, tas atrodas arhīvā.

Holande - sezonas darbi salātu saimniecībā pie Tiešā Darba Devēja.
Likme 9.26 €/h. Mēnesī 1400-1800 EUR neto.

GALVENIE PIENĀKUMI:
- Salātu un puķkāpostu griešana un pakošana.

PRASĪBAS:
- Ātrums un kvalitāte veicot griešanu un pakošanu.
- Spēja strādāt fiziski grūtu darbu.
- Angļu valodas zināšanas NAV obligātas.

PIEDĀVĀ:
- Likme vismaz EUR 9.26/h + apjoma piemaksa.
- Dzīvesvieta nodrošināta, īri maksā no algas.
- Darba līgums pa tiešo ar darba devēju.
- Uzsākšana maija sākumā, darbs līdz oktobra beigām.

KO SAKA IEPRIEKŠĒJĀS SEZONAS DARBINIEKI??
- daudz svaiga gaisa;
- smagi jāstrādā;
- LABA alga.
??? Ir jautājumi ??? Droši zvaniet 29155246, mēs Jums atbildēsim!!
★ Bezmaksas noformēšanās, tikai jāpērk sava aviobiļete.★

ID: 5ae1e7a54e04d 292