SANTEHNIĶA PALĪGS

  • Gulbene and region
  • from 7.5 / h. (gross)
  • Rubate SIA
  • Full time
  • Deadline 29.05
  • 2 weeks ago

Aicinām darbā PALĪGSTRĀDNIEKU (Santehniķim)!

Pienākumi:

  • Veikt ūdensvada, kanalizācijas un centrālapkures sistēmu montāžu, apkopi un remontdarbus
  • Veikt centrālās ūdensapgādes un iebūvējamās santehnikas montāžu, apkopi un remontdarbus
  • Santehnikas darbu veikšana pielietojot metināšanu un lodēšanu

Prasības:

  • Iepriekšēja pieredze līdzvērtīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību
  • Iemaņas atslēdznieka darbā
  • Augsta atbildība sajūta pret uzdotajiem pienākumiem un precizitāte to izpildē

Piedāvājam:

  • Stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu
  • Darba apģērbu un aprīkojumu
  • Profesionālo izaugsmi
  • Sociālās garantijas
  • Interesantu un dinamisku darbu stabilā un profesionālā komandā

    • Mudīte Brīdaka
    • 64497777
  • Hipokrāta iela 2D, Rīga, LV-1079, Latvija
  • 40003291605
ID: 66308ac9297d6 109 4