Lai nodrošinātu pilnvērtīgu mājaslapas lietošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanas nosacījumiem.

Lieliskas 8404 darba iespējas no 12 avotiem Meklējat darbiniekus? Publicēt vakanci

Par mums

Visidarbi.lv ir viens no populārākajiem un straujāk augošajiem darba sludinājumu portāliem Latvijā, kurā katru dienu pieejami vairāki tūkstoši darba sludinājumu, kas tiek apkopoti no populārākajiem darba un karjeras portāliem, sludinājumu portāliem un lielāko uzņēmumu mājas lapām.

Visidarbi.lv apmeklētāji visbiežāk meklē portālā vakances zemākā un vidējā līmeņa speciālistu, asistentu, klientu apkalpošanas speciālistu, kvalificētu un mazkvalificētu darbinieku amatiem Rīgā, Latvijas lielākajās pilsētās un reģionos, kā arī darbam ārzemēs. Visidarbi.lv piedāvā visvairāk vakanču Jūsu pilsētā un rajonā.

Visidarbi.lv iespējas darba meklētājiem:

  • Darba meklētāja profila pievienošana datubāzei;
  • Pieteikšanās vakancēm;
  • Parakstīšanās atbilstošām vakancēm e-pastā;
  • Vakanču un pieteikuma dokumentu saglabāšana savā profilā.

 

Visidarbi.lv ir arī viens no efektīvākajiem interneta personāla atlases kanāliem Latvijā, kura auditorija strauji pieaug un sastāda vairāk nekā 160 000 unikālo apmeklētāju mēnesī. Tas ir īpaši piemērots uzņēmumiem, kuri vēlas atrast darbiniekus zemākā un vidējā līmeņa vakancēm Latvijā vai darbam ārzemēs, ieguldot personāla atlases procesā minimālus līdzekļus.

 

Visidarbi.lv iespējas darba devējiem:

  • Darba sludinājuma publicēšana (pakalpojumu plāni - standarts, premium, premium dual);
  • Papildus risinājumu izmantošana pieteikumu palielināšanai un darba devēja atpazīstamības veicināšanai;
  • Tehniskā atbalsta nodrošināšana, konsultāciju saņemšana par darba tirgu un darba sludinājumu sastādīšanu.

 

Visidarbi.lv darbojas kopš 2008.gada un to pārvalda Alma Career Latvia - vadošais interneta personāla atlases pakalpojumu sniedzējs Latvijā.