Lai nodrošinātu pilnvērtīgu mājaslapas lietošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanas nosacījumiem.

Lieliskas 25149 darba iespējas no 22 avotiem Meklējiet darbiniekus? Publicēt vakanci

Padomi darba meklētājiem

CV paraugs

CV paraugs

CV (Curriculum Vitae) ir rakstiski izklāstīta īsa autobiogrāfija, kurā cilvēkam ir jāuzrāda sava kontaktinformācija, kā arī informācija par savām iemaņām, darba pieredzi un izglītību.

CV ir Tavs pirmais kontakts ar iespējamo darba devēju. CV uzreiz ir jāpiesaista darba devēja uzmanība un jāparāda, kādēļ būtu vērts Tevi aicināt uz darba interviju. Tāpēc centies ievērot galvenos principus Cv veidošanā. 

Lasīt vairāk

Kad svētkos jāstrādā...

Kad svētkos jāstrādā...

Ziemassvētki un Jaunais gads ir laiks, ko pavadīt ģimenes un draugu lokā. Tomēr vienmēr būs kāds, kuram šie svētki ir parastas darba dienas. Saprotam, ka nav viegli strādāt, kad citi atpūšas, tāpēc vēlamies piedāvāt 5 veidus, kā atvieglot strādāšanu svētku dienās.

5 lieliskas profesijas tiem, kuri mīl braukt ar automašīnu

5 lieliskas profesijas tiem, kuri mīl braukt ar automašīnu

Daudzi no mums nevar sagaidīt to brīdi, kad sēdīsies mašīnā un varēs nospiest gāzes pedāli. Daļai no mums automašīnas vadīšana ir arī mīļš hobijs. Lieliski, ja mīlestību pret braukšanu var pārvērst naudā jeb darīt darbu, kur lielākā daļa no darbalaika ir jāpavada pie stūres. Esam uzskaitījuši pāris profesijas, kurās automašīnas vadīšana ir neatņemama sastāvdaļa.

Aktivitātes, kas palīdzēs mazināt stresu pirms darba intervijas

Aktivitātes, kas palīdzēs mazināt stresu pirms darba intervijas

Saprotam, ka darba intervijas mēdz būs diezgan satraucošas. Uztraukums, bailes no darba devēja jautājumiem un arī bailes no izgāšanās - tās ir lietas, kas mūsos rada trauksmi un stresu, kas savukārt var rezultēties neveiksmīgā darba intervijā. Kā maiznāt stresu pirms tik svarīgā notikuma?

Kā nepazaudēt motivāciju, meklējot darbu?

Kā nepazaudēt motivāciju, meklējot darbu?

Darba meklēšanas process patiešām var būt nogurdinošs. Brīdī, kad telefons klusē, e-pastā nav jaunu ziņu un uzaicinājumi uz darba interviju neseko, ir viegli zaudēt motivāciju. Lai darba meklēšanas procesu padarītu veiksmīgāku, aicinām ņemt vērā pāris padomu.

5 svarīgas lietas, kuras jānoskaidro pirms līguma parakstīšanas

5 svarīgas lietas, kuras jānoskaidro pirms līguma parakstīšanas

Saņemt ziņu par to, ka esi pieņemts darbā, nenoliedzami ir satraucoši. Tomēr patīkamajā satraukumā var gadīties aizmirst arī par tīri praktiskām lietām. Lai jaunais darbs nesagādātu nevēlamus pārsteigumus, pirms līguma parakstīšanas, noteikti noskaidro un apsver vismaz šīs 5 lietas.

Ko nevajadzētu iekļaut savā CV?

Ko nevajadzētu iekļaut savā CV?

Pieteikumu skaits uz vienu vakanci var būt mērāms gan uz vienas rokas pirkstiem, gan vairākos desmitos. Lai Tavs CV pieteikumu gūzmā tiktu ievērots, koncentrējies uz svarīgākajām lietām tajā, atmetot lieko. Esam apkopojuši pāris lietas, kurām CV noteikti nevajadzētu būt.