Lai nodrošinātu pilnvērtīgu mājaslapas lietošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanas nosacījumiem.

Lieliskas 26956 darba iespējas no 20 avotiem Meklējiet darbiniekus? Publicēt vakanci

Padomi darba meklētājiem

Kā jautāt pēc algas pielikuma?

Kā jautāt pēc algas pielikuma?

Gandrīz katrs no mums ir aizdomājies par to, kā labāk prasīt algas paaugstinājumu. Īpaši, ja uzņēmumā strādā ilgāku laiku vai darbu dari pēc labākās sirdsapziņas un ar spīdošiem rezultātiem, tad algas paaugstinājums var šķist tikai pašsaprotams. Tomēr kautrīgums, bailes no atteikuma var traucēt spert soli sarunā par atalgojuma palielināšanu. Tāpēc esam sagatavojuši pāris ieteikumus, kas palīdzēs sarunā. 

Lasīt vairāk

5 profesijas, kas apvieno darbu un ceļošanu

5 profesijas, kas apvieno darbu un ceļošanu

Daļai no mums ir sapnis par darbu, kurš sniedz arī iespēju ceļot. Šāds darbs nereti ir dinamisks un neliek sēdēt ofisā no plkst. 09.00-17.00. Protams, pirmā profesija, kas nāk prātā šādā gadījumā ir stjuarts/-e. Tomēr papildu šim amatam ir vēl citas lieliskas profesijas, kurās neatņemama sastāvdaļa ir komandējumi un atrašanās ārpus valsts robežām.

 

 

Kā pateikt nākamajam darba devējam, ka mani atlaida?

Kā pateikt nākamajam darba devējam, ka mani atlaida?

Atlaišana nav nekas patīkams un sagādā emocionālu pārdzīvojumu gandrīz ikvienam. Tomēr tas nav pasaules gals. Meklējot jaunu darbu un tiekoties ar potenciālo darba devēju, ņem vērā pāris ieteikumus, kas sarunu par atlaišanu padarīs vieglāku. 

Ko apsvērt attiecībā uz nākamo darba devēju?

Ko apsvērt attiecībā uz nākamo darba devēju?

Apsverot izvēli par labu kādam darba devējam, vajadzētu palūkoties, ko vēl potenciālais darba devējs var sniegt. Atalgojums un amata apraksts, protams, ir svarīgs, tomēr ir vēl pāris būtiskas lietas, ko der izvērtēt, izvēloties nākamo darba devēju.

CV paraugs

CV paraugs

CV (Curriculum Vitae) ir rakstiski izklāstīta īsa autobiogrāfija, kurā cilvēkam ir jāuzrāda sava kontaktinformācija, kā arī informācija par savām iemaņām, darba pieredzi un izglītību.

CV ir Tavs pirmais kontakts ar iespējamo darba devēju. CV uzreiz ir jāpiesaista darba devēja uzmanība un jāparāda, kādēļ būtu vērts Tevi aicināt uz darba interviju. Tāpēc centies ievērot galvenos principus Cv veidošanā. 

Kad svētkos jāstrādā...

Kad svētkos jāstrādā...

Ziemassvētki un Jaunais gads ir laiks, ko pavadīt ģimenes un draugu lokā. Tomēr vienmēr būs kāds, kuram šie svētki ir parastas darba dienas. Saprotam, ka nav viegli strādāt, kad citi atpūšas, tāpēc vēlamies piedāvāt 5 veidus, kā atvieglot strādāšanu svētku dienās.

5 lieliskas profesijas tiem, kuri mīl braukt ar automašīnu

5 lieliskas profesijas tiem, kuri mīl braukt ar automašīnu

Daudzi no mums nevar sagaidīt to brīdi, kad sēdīsies mašīnā un varēs nospiest gāzes pedāli. Daļai no mums automašīnas vadīšana ir arī mīļš hobijs. Lieliski, ja mīlestību pret braukšanu var pārvērst naudā jeb darīt darbu, kur lielākā daļa no darbalaika ir jāpavada pie stūres. Esam uzskaitījuši pāris profesijas, kurās automašīnas vadīšana ir neatņemama sastāvdaļa.