Lai nodrošinātu pilnvērtīgu mājaslapas lietošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanas nosacījumiem.

Lieliskas 23236 darba iespējas no 19 avotiem Meklējat darbiniekus? Publicēt vakanci

Padomi darba meklētājiem

Prasmes, ko norādīt CV

Prasmes, ko norādīt CV

CV galvenais uzdevums ir parādīt visas Tavas prasmes un priekšrocības. Ideālā gadījumā – norādītās iemaņas atbilst arī pozīcijai, uz kuru kandidē. Taču, ja tā nav, tad esam apkopojuši trīs kategorijas ar prasmēm, kas palīdzēs Tev izveidot savu CV.

Lasīt vairāk

Meklējot darbu svētku laikā...

Meklējot darbu svētku laikā...

Varētu šķist, ka svētku laiks jau nu nav tas brīdis, kad meklēt darbu. Tomēr, mūsuprāt, izmantojot šo periodu gudri, Tu vari lieliski sagatavoties darba meklējumiem vai pat tikt pie jauna darba.

Uz šo darba intervijā vari neatbildēt...

Uz šo darba intervijā vari neatbildēt...

Bieži vien satraukumā par interviju un vēlmi iegūt kāroto amatu, aizmirstam par intervētāja robežām. Darba devējs intervijas laikā nedrīkst uzdot jautājumus, kas neattiecas uz paredzētā darba veikšanu vai nav saistīti ar kandidāta piemērotības novērtēšanu šim darbam, kā arī diskriminējoša rakstura jautājumus.

Stresa mazināšana aizņemtā darba dienā

Stresa mazināšana aizņemtā darba dienā

Ir dienas, kad darāmā ir vairāk nekā spējam paveikt. Tam līdzi nāk arī savas problēmas un izaicinājumi, kas savukārt mūs var ievest stresā un padarīt darba dienu pavisam saspringtu. Lūk, pāris padomi, kas noderēs, lai tiktu galā ar saspringtu darba dienu vai pat nedēļu.

Stāties pretī bailēm no jauna darba

Stāties pretī bailēm no jauna darba

Vairumam darba meklētāju vārdu savienojums “jauns darbs” rada patīkamu satraukumu. Tomēr daļu tas biedē. Darba intervija, iespēja saņemt atteikumu, esošās darba vides maiņa vai nepārliecinātība – tās ir lietas, kas kādam no mums var šķist patiesi biedējošas.
Kā stāties pretī bailēm no jauna darba?

Kuras valodas ir pieprasītas darba tirgū?

Kuras valodas ir pieprasītas darba tirgū?

Nav noslēpums, ka Latvijā ir viens no augstākajiem rādītājiem attiecībā uz svešvalodu prasmēm Eiropā. Kuras tad ir tās pieprasītākās valodas Latvijas darba tirgū, ko novērtēs darba devēji?

Profesija pēc personības tipa

Profesija pēc personības tipa

Kāds darbs man būtu piemērots? Šāds jautājums droši vien nodarbina daudzu prātus vai vismaz tos, kuri nav pārliecināti par esošās darbavietas un amata atbilstību un nākotnes perspektīvām.
Izpēti mūsu piedāvātos personības tipus un noskaidro, kāds darbs ir vispiemērotākais tieši Tavai personībai.