Lai nodrošinātu pilnvērtīgu mājaslapas lietošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanas nosacījumiem.

Lieliskas 17796 darba iespējas no 15 avotiem Meklējat darbiniekus? Publicēt vakanci

Padomi darba meklētājiem

Ieradumi, kas traucē Tavai izaugsmei

Ieradumi, kas traucē Tavai izaugsmei

Tu savu darbu veic pēc labākās sirdsapziņas, esi talantīgs un Tevi tiešām var dēvēt par savas jomas profesionāli. Tomēr kaut kādu iemeslu dēļ, Tu jūti, ka netiec pilnībā novērtēts un kolēģi uz Tevi skatās ar kritisku aci. Iespējams, pie tā ir vainīgi ieradumi, kas aizēno Tavu profesionālo sniegumu.

Lasīt vairāk

Kā zināt, vai esi vakancei atbilstošs kandidāts?

Kā zināt, vai esi vakancei atbilstošs kandidāts?

Pēc tam, kad ir atrasts interesējošais darba piedāvājums, ļoti būtiski ir to izpētīt. Tā varēsi novērtēt, vai esi prasībām atbilstošs kandidāts un vai konkrētais darba piedāvājums ir piemērots Tev. Tāpat arī rūpīga darba piedāvājuma izpēte vēlāk Tev palīdzēs sastādīt motivācijas vēstuli un sagatavoties darba intervijai ar potenciālo darba devēju.

Ar ko sākt, veidojot CV?

Ar ko sākt, veidojot CV?

Piesakoties vairumam darba piedāvājumu, būs nepieciešams izveidot vai atjaunot CV. Tas var šķist izaicinoši, ja dari to pirmo reizi vai ir pagājis ilgāks laiks kopš pēdējo reizi kādam sūtīji savu CV. Lūk, pāris padomi, kā izveidot CV.

Ja esi apslimis, kā paziņot par to darbavietai?

Ja esi apslimis, kā paziņot par to darbavietai?

Dienās, kad esam apslimuši, ieteicams palikt mājās ne tikai, lai veicinātu savu atveseļošanos, bet arī neizplatītu slimību gadījumā, ja tā ir lipīga. Ja saproti, ka esi apslimis un nepieciešama nevis darba diena no mājām, bet gan diena atlabšanai, par to nepieciešams pēc iespējas operatīvāk paziņot.

Padomi veiksmīgai darba intervijai

Padomi veiksmīgai darba intervijai

Lai tiktu pie kārotā amata, darba intervijā ir nepieciešams pārliecinoši sevi reklamēt un izcelt līdzšinējos panākumus. Ne vienmēr labs speciālists spēj sevi “pārdot”. Visticamāk, kandidāts nevēlās izklausīties augstprātīgi, iedomīgi vai vēl sliktāk, izmisīgi. Tāpēc ieskaties veiksmīgas darba intervijas padomos.

Ko atbildēt uz mulsinošiem jautājumiem darba intervijā?

Ko atbildēt uz mulsinošiem jautājumiem darba intervijā?

Darba intervijā jābūt gatavam atbildēt uz visdažādākajiem jautājumiem. Tehniskās zināšanas un prasmes, bieži pārbauda ar praktiskiem uzdevumiem. Savukārt, lai darba devējs pārliecinātos, vai pieņem darbā atbilstošu personību, nereti intervijās tiek uzdoti āķīgi un mulsinoši jautājumi. Ko atbildēt uz tādiem?

Kādas ir sezonas darba priekšrocības?

Kādas ir sezonas darba priekšrocības?

Sezonas darbinieki palīdz sasniegt uzņēmuma mērķus to aktīvākajā biznesa periodā, palīdzot tikt galā ar paaugstināto pieprasījumu vai gluži vienkārši veic tikai šai sezonā nepieciešamos darbus. Lai gan sezonas darbs nesniedz ilgtermiņa stabilitāti darba ņēmējam un darba devējam prasa salīdzinoši lielu iesaisti darbinieku piesaistē īsam periodam, tomēr šis nodarbinātības veids var sniegt būtiskus labumus abiem.