Lai nodrošinātu pilnvērtīgu mājaslapas lietošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanas nosacījumiem.

Lieliskas 29256 darba iespējas no 20 avotiem Meklējiet darbiniekus? Publicēt vakanci

Padomi darba meklētājiem

Ko ņemt un ko neņemt uz darba interviju?

Ko ņemt un ko neņemt uz darba interviju?

Saņemot uzaicinājumu uz darba interviju, vajadzētu tam pieiet nopietni. Apdomā, ko vilksi mugurā, kādus jautājumus uzdosi un kā līdz intervijas vietai nokļūsi. Vēl svarīgi ir saprast, ko uz darba interviju ņemt līdzi un ko neņemt.

Lasīt vairāk

Padomi veiksmīgai telefonintervijai

Padomi veiksmīgai telefonintervijai

Intervija pa telefonu, ir veids, kā personāla atlases speciālists vai darba devējs var samērā ātri novērtēt kandidāta piemērotību izsludinātajai vakancei. Neatkarīgi no tā, vai intervija ir iepriekš norunāta vai zvans tiek saņemts negaidīti, ir labi būt gatavam. Ko ņemt vērā, lai telefonintervija noritētu pēc iespējas veiksmīgāk?

Ko personāla atlases speciālisti meklē Tavā CV?

Ko personāla atlases speciālisti meklē Tavā CV?

CV ir līdzeklis, ar kuru darba devējam parādīt savu ieinteresētību un atbilstību pozīcijai. Tomēr daļa CV neizceļas citu vidū un nepiesaista darba devēja un/vai personāla atlases speciālista uzmanību. Tāpēc esam apkopojuši 4 lietas, kuras ir vērts ņemt vērā, veidojot CV.

Kad jaunais darbs nepatīk...

Kad jaunais darbs nepatīk...

Iespējams, Tu ļoti rūpīgi esi pārdomājis lēmumu par jauno darbavietu, esi uzmanīgi pētījis uzņēmumu un apsvēris visus par un pret. Tomēr jaunais darbs sagādā pamatīgu vilšanos.

Kā jautāt pēc algas pielikuma?

Kā jautāt pēc algas pielikuma?

Gandrīz katrs no mums ir aizdomājies par to, kā labāk prasīt algas paaugstinājumu. Īpaši, ja uzņēmumā strādā ilgāku laiku vai darbu dari pēc labākās sirdsapziņas un ar spīdošiem rezultātiem, tad algas paaugstinājums var šķist tikai pašsaprotams. Tomēr kautrīgums, bailes no atteikuma var traucēt spert soli sarunā par atalgojuma palielināšanu. Tāpēc esam sagatavojuši pāris ieteikumus, kas palīdzēs sarunā. 

5 profesijas, kas apvieno darbu un ceļošanu

5 profesijas, kas apvieno darbu un ceļošanu

Daļai no mums ir sapnis par darbu, kurš sniedz arī iespēju ceļot. Šāds darbs nereti ir dinamisks un neliek sēdēt ofisā no plkst. 09.00-17.00. Protams, pirmā profesija, kas nāk prātā šādā gadījumā ir stjuarts/-e. Tomēr papildu šim amatam ir vēl citas lieliskas profesijas, kurās neatņemama sastāvdaļa ir komandējumi un atrašanās ārpus valsts robežām.

 

 

Kā pateikt nākamajam darba devējam, ka mani atlaida?

Kā pateikt nākamajam darba devējam, ka mani atlaida?

Atlaišana nav nekas patīkams un sagādā emocionālu pārdzīvojumu gandrīz ikvienam. Tomēr tas nav pasaules gals. Meklējot jaunu darbu un tiekoties ar potenciālo darba devēju, ņem vērā pāris ieteikumus, kas sarunu par atlaišanu padarīs vieglāku.