Lai nodrošinātu pilnvērtīgu mājaslapas lietošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanas nosacījumiem.

Lieliskas 9095 darba iespējas no 15 avotiem Meklējat darbiniekus? Publicēt vakanci

Padomi darba meklētājiem

Kad būtu nepieciešams atjaunot savu CV?

Kad būtu nepieciešams atjaunot savu CV?

Visbiežāk CV sagatavošanai vai arī atjaunošanai, mēs mēdzam pievērst lielāku uzmanību tad, kad esam uzsākuši jauna darba meklējumus. Taču arī tad, ja šobrīd jaunākos darba sludinājumus bieži neaplūko, reizi pa reizei ir vērts atjaunot savu CV. Kāpēc un kādos gadījumos būtu nepieciešams pārskatīt savu CV, noskaidrosi šajā rakstā.

Lasīt vairāk

5 ieteikumi, kas palīdzēs labāk iejusties jaunā darbavietā

5 ieteikumi, kas palīdzēs labāk iejusties jaunā darbavietā

Jauna darba uzsākšana var būt nedaudz satraucošs notikums. Jauna darbavieta, jauni kolēģi, kā arī jauni darba pienākumi – tas viss var likt uztraukties, jo, visticamāk, Tu vēlies atstāt labu pirmo iespaidu. Tāpēc šeit būs daži ieteikumi, kas palīdzēs Tev labāk iejusties jaunā darbavietā.

Tiešsaistes sapulces etiķete

Tiešsaistes sapulces etiķete

Tā kā mūsu darba ikdiena ir piedzīvojusi daudzas pārmaiņas, tādas lietas, kā tiešsaistes sapulces, nu ir kļuvušas par pašsaprotamu savstarpējās komunikācijas veidu. Lai gan šāda formāta sapulces lielākajai daļai no mums, iespējams, vairs nešķiet nekas jauns, der atcerēties dažas lietas, kas jāņem vērā.

Ko darīt, ja darbā esi pieļāvis kļūdu?

Ko darīt, ja darbā esi pieļāvis kļūdu?

Ikvienam no mums var gadīties pieļaut kādu kļūdu. Un dažreiz var gadīties, ka šī kļūda tiek pieļauta tieši darbā. Ja tā gadās – galvenais ir pārlieku nesatraukties. Tā vietā ir nepieciešams rīkoties. Lūk, daži ieteikumi, kas palīdzēs veiksmīgāk tikt galā ar šādām situācijām.

Kas ir ģimenei draudzīga darbavieta?

Kas ir ģimenei draudzīga darbavieta?

Labbūtības loma dažādās dzīves jomās laika gaitā ir tikai augusi, tāpēc darba ņēmēji vēlas labi justies ne tikai mājās, bet arī savā darbavietā. Tāpēc darba devēji aizvien biežāk izvēlas šim aspektam pievērst lielāku uzmanību un savā praksē ievieš dažādus pasākumus, lai uzlabotu savu darbinieku labsajūtu.

Kā rīkoties, ja darba diena šķiet neveiksmīga?

Kā rīkoties, ja darba diena šķiet neveiksmīga?

Pat ja Tev patīk savs darbs, dažādi ārējie apstākļi, var negatīvi ietekmēt Tavu noskaņojumu un, iespējams, pat profesionālo sniegumu. Brīžos, kad šķiet, ka darba diena ir pavisam neveiksmīga, nevajag nodoties izmisumam. Šeit ir daži ieteikumi, kas Tev varētu palīdzēt uzlabot savu darba dienu vai atgūties no tās.

Kas jāņem vērā, ja Tev ir sēdošs darbs?

Kas jāņem vērā, ja Tev ir sēdošs darbs?

Kustības pozitīvi ietekmē gan mūsu fizisko, gan garīgo veselību, tāpēc tās ikdienā ir nepieciešamas ikvienam. Šis būtu jāņem vērā īpaši tiem, kuriem ir sēdošs darbs. Noskaidrosim, kāpēc sēdoša darba darītājiem, ir nepieciešams kustēties, un kā to paveikt arī darba laikā!