Lai nodrošinātu pilnvērtīgu mājaslapas lietošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanas nosacījumiem.

Lieliskas 12427 darba iespējas no 17 avotiem Meklējat darbiniekus? Publicēt vakanci

Padomi darba meklētājiem

Ko atbildēt uz mulsinošiem jautājumiem darba intervijā?

Ko atbildēt uz mulsinošiem jautājumiem darba intervijā?

Darba intervijā jābūt gatavam atbildēt uz visdažādākajiem jautājumiem. Tehniskās zināšanas un prasmes, bieži pārbauda ar praktiskiem uzdevumiem. Savukārt, lai darba devējs pārliecinātos, vai pieņem darbā atbilstošu personību, nereti intervijās tiek uzdoti āķīgi un mulsinoši jautājumi. Ko atbildēt uz tādiem?

Lasīt vairāk

Kādas ir sezonas darba priekšrocības?

Kādas ir sezonas darba priekšrocības?

Sezonas darbinieki palīdz sasniegt uzņēmuma mērķus to aktīvākajā biznesa periodā, palīdzot tikt galā ar paaugstināto pieprasījumu vai gluži vienkārši veic tikai šai sezonā nepieciešamos darbus. Lai gan sezonas darbs nesniedz ilgtermiņa stabilitāti darba ņēmējam un darba devējam prasa salīdzinoši lielu iesaisti darbinieku piesaistē īsam periodam, tomēr šis nodarbinātības veids var sniegt būtiskus labumus abiem. 

Padomi veiksmīgai pirmajai darba dienai

Padomi veiksmīgai pirmajai darba dienai

Pēc veiksmīgi izturēta atlases konkursa un kandidatūras apstiprināšanas, tuvojas pirmā darba diena, kas var radīt papildu satraukumu un neziņu par gaidāmo, tāpēc, lūk, esam sarūpējuši Tev padomus, kā sagatavoties šai dienai.

Nosaukti aizvadītā gada labākie un populārākie darba devēji

Nosaukti aizvadītā gada labākie un populārākie darba devēji

5. martā noskaidroti aizvadītā gada populārākie un iekārojamākie darba devēji. Lai arī aptaujas balsojumā starp darba devējiem bija sīva cīņa vietu sadalījumā, tikai divi uzņēmumi labāko darba devēju TOP 50 sarakstā savu pozīciju saglabājuši.

Vai esi izvēlējies "īsto" darbavietu?

Vai esi izvēlējies "īsto" darbavietu?

Laika gaitā, katram var rasties jautājums, vai esmu īstajā darbavietā un vai mans iesāktais karjeras ceļš ir pareizais. 
Mainīt darbu vai karjeru ir drosmīgs lēmums. Līdz ar to, pirms Tu sper šo nozīmīgo soli, apdomā, vai tas patiešām ir tas, ko Tu vēlies. Pirms pieņem galējo lēmumu ir vērts apdomāt pāris jautājumus.

Atalgojums, ja nav pieredzes

Atalgojums, ja nav pieredzes

Starptautiskā algu portāla Paylab analīze liecina, ka tiem cilvēkiem, kuri darba tirgū ienāk pirmo reizi, ir vislielākās ekspektācijas attiecībā uz savu atalgojumu. Jo vecāki darba meklētāji, jo reālāk viņi skatās uz atalgojumu. Turklāt daļa savu vēlamo atalgojumu novērtē nepietiekami, īpaši, ja runa ir par nozari vai pozīciju, kurā līdz šim nav bijusi pieredze.

Profesijas, kas varētu rasties tuvā nākotnē

Profesijas, kas varētu rasties tuvā nākotnē

Nākotnes darba tirgus, iespējams, atnesīs jaunas, līdz šim vēl nezināmas, profesijas. Vēlies būt tam gatavs un jau tagad sākt apgūt kādu no nākotnes profesijām?

Tehnoloģijas attīstās strauji un pateicoties tam, nākotnē radīsies profesijas, kuras šobrīd profesiju klasifikatorā neatrast. Esam apzinājuši pāris no tām, gadījumā, ja jau tagad vēlies sākt attīstīt nepieciešamās prasmes.