Lai nodrošinātu pilnvērtīgu mājaslapas lietošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanas nosacījumiem.

Lieliskas 17505 darba iespējas no 15 avotiem Meklējat darbiniekus? Publicēt vakanci

Padomi darba meklētājiem

Ko darba devēji šobrīd meklē un novērtē kandidātos?

Ko darba devēji šobrīd meklē un novērtē kandidātos?

Meklējot darbu un kandidējot uz jaunu amatu, Tavs galvenais uzdevums ir radīt profesionālu priekšstatu par sevi, kā arī pastāstīt potenciālajam darba devējam par savu darba pieredzi, prasmēm un stiprajām pusēm. Ko darba devēji šobrīd meklē un novērtē kandidātos? To apskatīsim šajā rakstā!

Lasīt vairāk

Laiks doties atvaļinājumā!

Laiks doties atvaļinājumā!

Vasaru mēdz dēvēt arī par atvaļinājumu laiku, jo tas ir brīdis, kad liela daļa cilvēku izvēlas doties pelnītā atpūtā. Pat tad, ja Tev ļoti patīk savs darbs, atpūta ir nepieciešama visiem. Lūk, galvenie iemesli, kāpēc būtu laiks doties atvaļinājumā!

Atsauksmes – kāpēc tās nepieciešamas?

Atsauksmes – kāpēc tās nepieciešamas?

Jauna darba meklēšanas neatņemama sastāvdaļa ir gan CV un motivācijas vēstules sagatavošana, gan tālāk arī pats darba interviju process. Taču reizēm potenciālie darba devēji vēlas uzzināt arī atsauksmes no iepriekšējās darbavietas. Kāpēc? To noskaidrosim šajā rakstā!

Kāpēc izvēlēties administratīvo darbu?

Kāpēc izvēlēties administratīvo darbu?

Brīdī, kad esi nolēmis uzsākt jauna darba meklējumus, aktuāls kļūst jautājums – kurā virzienā skatīties un kādu amatu izvēlēties? Ja Tev nav plašas iepriekšējās darba pieredzes vai esi nolēmis izmēģināt savus spēkus jaunā jomā, tad administratīvais darbs vai asistenta amata pozīcija, noteikti varētu būt īstā izvēle!

Kāpēc ir vērts izteikt savu pateicību?

Kāpēc ir vērts izteikt savu pateicību?

Mēs visi vēlamies strādāt vidē, kurā jūtamies novērtēti. Taču ne vienmēr piedomājam pie tā, ka arī mums katram pašam ir iespēja sniegt savu ieguldījumu šādas darba vides radīšanā. Pateicības vārdi ir viena no tām lietām, kam darba vidē ir ārkārtīgi liela nozīme, jo tie var ne tikai sniegt gandarījumu, bet arī uzlabot sadarbību un kopējo produktivitāti.

Kādus jautājumus uzdot potenciālajam darba devējam?

Kādus jautājumus uzdot potenciālajam darba devējam?

Darba intervijas laikā tiek uzdoti dažādi jautājumi, kas palīdz intervētājam noskaidrot, vai esi piemērots amatam. Bet arī Tu vari izmantot iespēju un uzdot savus jautājumus potenciālajam darba devējam, lai uzzinātu, vai konkrētais uzņēmums varētu būt Tev piemērota darbavietai.

Ieradumi, kas negatīvi ietekmē produktivitāti

Ieradumi, kas negatīvi ietekmē produktivitāti

Produktivitātes līmenis ir cieši saistīts ar Tavu profesionālo sniegumu. Tāpēc der atcerēties, ka daži, šķietami nesvarīgi ikdienas ieradumi, spēj atstāt negatīvu ietekmi uz Tavu produktivitāti. Centies pievērst šiem ieradumiem pastiprinātu uzmanību un izvairīties no tādu darbību veikšanas, kas Tevi lieki nogurdina un traucē pilnvērtīgi paveikt darba uzdevumus.