Lai nodrošinātu pilnvērtīgu mājaslapas lietošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanas nosacījumiem.

Lieliskas 25574 darba iespējas no 19 avotiem Meklējat darbiniekus? Publicēt vakanci

Padomi darba meklētājiem

Kuras valodas ir pieprasītas darba tirgū?

Kuras valodas ir pieprasītas darba tirgū?

Nav noslēpums, ka Latvijā ir viens no augstākajiem rādītājiem attiecībā uz svešvalodu prasmēm Eiropā. Kuras tad ir tās pieprasītākās valodas Latvijas darba tirgū, ko novērtēs darba devēji?

Lasīt vairāk

Profesija pēc personības tipa

Profesija pēc personības tipa

Kāds darbs man būtu piemērots? Šāds jautājums droši vien nodarbina daudzu prātus vai vismaz tos, kuri nav pārliecināti par esošās darbavietas un amata atbilstību un nākotnes perspektīvām.
Izpēti mūsu piedāvātos personības tipus un noskaidro, kāds darbs ir vispiemērotākais tieši Tavai personībai.

Atsauksmes. Vai un kam tās nepieciešamas?

Atsauksmes. Vai un kam tās nepieciešamas?

Darba intervijas procesā, intervētājs var jautāt pēc Tavām atsauksmēm. Ko darīt, ja tādu nav un kāpēc personāla atlases speciālistam tās ir nepieciešamas? 

Negaidīts darba piedāvājums? Ko ar to darīt?

Negaidīts darba piedāvājums? Ko ar to darīt?

Saņemot darba piedāvājumu brīdī, kad neesi lūkojies pēc jaunām iespējām, varam justies nedaudz pārsteigti. Progresējot savā karjerā ir lielāka iespēja, ka būs uzņēmumi, kas vēlēsies Tev piedāvāt darbu. Un pilnīgi iespējams, ka šis var būt jauns karjeras pavērsiens.

Valodu spēks darba tirgū

Valodu spēks darba tirgū

Nenoliedzami darba tirgū viena no novērtētākajām priekšrocībām ir valodu zināšanas. Statistikas dati vēsta, ka Latvijā ir viens no augstākajiem rādītājiem attiecībā uz svešvalodu prasmēm. Tomēr neskatoties uz pozitīvo statistiku, savu vērtību darba tirgū varam celt apgūstot vēl kādu jaunu svešvalodu. Kāpēc ir vērts mācīties jaunu valodu un kā tas noder darba tirgū?

Motivācijas vēstules paraugs

Motivācijas vēstules paraugs

Motivācijas vēstule ir kā papildinājums Tavam CV. Šādā vēstulē būtu labi plašāk pastāstīt par Tavu piemērotību konkrētajam amatam, profesionālajiem sasniegumiem, īpašībām un gūto pieredzi, kas noderētu jaunajā amatā. Svarīgi, lai motivācijas vēstule katram darba devējam ir individuāli pielāgota, nevis copy-paste no iepriekšējās motivācijas vēstules.

Šo ar kolēģiem labāk neapspriest...

Šo ar kolēģiem labāk neapspriest...

Saprotams, ka mūsu darba biedri mēdz kļūt arī par draugiem. Savukārt draudzīgas sarunas šķiet pašsaprotamas gan pusdienu pauzēs, gan darba laikā, gan kopīgajos pasākumos. Taču sarunās ar kolēģiem jāatceras, ka ir lietas, ko labāk neapspriest. Kas ir tās lietas, par kurām ar kolēģiem labāk nerunāt?