In order to ensure the full website experience, we use cookies. By using our website you agree to the terms of use of cookies.

27950 great job offers from 19 sources Looking for employees? Publish job ad

Padomi darba meklētājiem

Kad nepieciešams atjaunot CV?

Kad nepieciešams atjaunot CV?

Ļoti iespējams, ka šobrīd esi darba attiecībās un pēc jauna darba nemaz nelūkojies. Līdz ar to sava CV atjaunošana nav Tavu darāmo uzdevumu sarakstā.

Tomēr Tu nekad nevari zināt, vai nepienāks brīdis, kad jāmeklē jauns darbs vai uzradīsies labs darba piedāvājums, kuram pieteikuma termiņš ir īss. Kādos gadījumos nepieciešams atjaunot savu CV?

Read more

Darbs, no kura daudzi atsakās... Kāpēc to pieņemt?

Darbs, no kura daudzi atsakās... Kāpēc to pieņemt?

Darba tirgū ir arī vakances, uz kurām nav pārāk liels konkurss, jo īsti neviens nevēlas pieteikties. Iemesli tam var būt gan uzņēmuma reputācija, darba vides problēmas, zemais atalgojums vai nozare, kuru darba devējs pārstāv. Tomēr kāpēc izmantot iespēju un pieteikties uz pozīciju, ko nevar dēvēt par iekārojamu?

Ko ņemt un ko neņemt uz darba interviju?

Ko ņemt un ko neņemt uz darba interviju?

Saņemot uzaicinājumu uz darba interviju, vajadzētu tam pieiet nopietni. Apdomā, ko vilksi mugurā, kādus jautājumus uzdosi un kā līdz intervijas vietai nokļūsi. Vēl svarīgi ir saprast, ko uz darba interviju ņemt līdzi un ko neņemt.

Padomi veiksmīgai telefonintervijai

Padomi veiksmīgai telefonintervijai

Intervija pa telefonu, ir veids, kā personāla atlases speciālists vai darba devējs var samērā ātri novērtēt kandidāta piemērotību izsludinātajai vakancei. Neatkarīgi no tā, vai intervija ir iepriekš norunāta vai zvans tiek saņemts negaidīti, ir labi būt gatavam. Ko ņemt vērā, lai telefonintervija noritētu pēc iespējas veiksmīgāk?

Ko personāla atlases speciālisti meklē Tavā CV?

Ko personāla atlases speciālisti meklē Tavā CV?

CV ir līdzeklis, ar kuru darba devējam parādīt savu ieinteresētību un atbilstību pozīcijai. Tomēr daļa CV neizceļas citu vidū un nepiesaista darba devēja un/vai personāla atlases speciālista uzmanību. Tāpēc esam apkopojuši 4 lietas, kuras ir vērts ņemt vērā, veidojot CV.

Kad jaunais darbs nepatīk...

Kad jaunais darbs nepatīk...

Iespējams, Tu ļoti rūpīgi esi pārdomājis lēmumu par jauno darbavietu, esi uzmanīgi pētījis uzņēmumu un apsvēris visus par un pret. Tomēr jaunais darbs sagādā pamatīgu vilšanos.

Kā jautāt pēc algas pielikuma?

Kā jautāt pēc algas pielikuma?

Gandrīz katrs no mums ir aizdomājies par to, kā labāk prasīt algas paaugstinājumu. Īpaši, ja uzņēmumā strādā ilgāku laiku vai darbu dari pēc labākās sirdsapziņas un ar spīdošiem rezultātiem, tad algas paaugstinājums var šķist tikai pašsaprotams. Tomēr kautrīgums, bailes no atteikuma var traucēt spert soli sarunā par atalgojuma palielināšanu. Tāpēc esam sagatavojuši pāris ieteikumus, kas palīdzēs sarunā.