Agronoms/-e - Ainavu dārznieks/-ce (Rīga, Pierīga, Jūrmala, Jelgava, Zemgale)

  • Riga region
  • 1100 - 1400 (gross)
  • SIA Alejas Projekti
  • Deadline 23.08
  • 4 years ago

Darba apraksts:

  • Veikt darbus dārzu un apstādījumu ierīkošanā un kopšanā;
  • Vadīt apzaļumošanas un labiekārtošanas darbus objektā;
  • Vadīt komandu 3-4 darbinieku sastāvā;
  • Darbības reģions - Rīga, Pierīga, Jūrmala, Jelgava, Zemgale.

Prasības kandidātiem:

  • Obligāta vidējā speciālā vai augstākā izglītība ainavu būvniecībā, projektēšanā vai dārzkopībā;
  • Darba pieredze līdzīgā amatā vismaz 3 gadi;
  • Labas latviešu valodas zināšanas, vēlams arī krievu valoda sarunvalodas līmenī;
  • B kategorijas autovadītāja tiesības – tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • Izteikta vēlme veidot skaistu un sakoptu vidi.

Piedāvājam:

  • Apmācības un izaugsmes iespējas;
  • Darbu stabilā un augošā uzņēmumā;
  • Sociālās garantijas;
  • Regulāra darba samaksa;
  • Darbam nepieciešamo ekipējumu un darba apģērbu;
  • Nokļūšanu uz darba objektu un atpakaļ.

Broto alga 1100-1400EUR/mēnesī

ID: 5d4d3241ed170 167