Apgaismes elektriķis

  • Riga
  • 1255 - 1950 (gross)
  • Gaisma un Serviss SIA
  • Deadline 30.05
  • 1 year ago

SIA Gaisma un Serviss meklē apgaismes elektriķi.

Darba apraksts:

  • Apgaismes tehnikas un instalācijas materiālu montāža
  • Gaismekļu, slēdžu, automātu, rozešu un kabeļu montāžu
  • Izsaukumu apkalpošana - labot vai nomainīt slēdžus, spuldzes, sensorus, gaismekļus, drošinātājus un citus tīkla elementus
  • Iesniegt ikdienas darba atskaites
  • Saules paneļu montāža

Prasības:

  • Profesionāla izglītība un pieredze
  • Latviešu un krievu valodas zināšanas
  • spēja strādāt patstāvīgi
  • ''B'' kat. autovadītāja apliecība

Mēs piedāvājam:

  • Labus darba apstākļus un atbalstu ikdienas darba procesā
  • Konkurētspējīgu atalgojumu
  • Apmācību atbilstoši darba pienākumiem
  • Atsaucīgu un pretīmnākošu kolektīvu
  • Profesionālu pilnveidošanos un izaugsmes iespējas.
  • Atalgojums 1255.00 - 1950 EUR (bruto) un darbojās bonusu sistēma

Maiņu darbs: Rīgā, komandējumos dienā un naktīs.

JA VĒLIES PIETEIKTIES VAKANCEI, SPIED POGU PIETEIKTIES!

    • Kontaktpersona
    • 67333085
  • Rīga
  • 50003948371
ID: 6281f97fdf593 45