Apģērbu marķētājs/-a

  • Riga
  • from 4.39 (gross)
  • BMJ Latvia SIA
  • Deadline 24.10
  • 4 years ago

Noliktavā nepieciešami apģērbu marķētāji!

Pienākumi:

  • Preču marķēšana/etiķešu līmēšana.

Prasības:

  • darba pieredze nav obligāta;
  • spēja strādāt ātri, uzmanīgi un akurāti;
  • augsta atbildības sajūta un godīga attieksme pret darbu;
  • vēlme strādāt un nopelnīt;
  • izglītība ne zemāka par vidējo;
  • krievu valodas zināšanas.

Piedāvājam:

  • darbu ar datora izmantošanu;
  • pastāvīgu darbu draudzīgā kolektīvā;
  • regulāru darba samaksu (4,39 EUR/stundā bruto);
  • bonusa apmaksu saskaņā ar darba rezultātiem;
  • sociālās garantijas;
  • darba laiku no 08:30 līdz 17:30.

Papildus informāciju varat iegūt telefoniski (29241233), darba dienās no 09:00-17:00.

На склад требуется маркировщица одежды!

Основные обязанности:

  • маркировка (оклейка) товара этикетками.

    Требования:
  • опыт работы не обязателен;
  • способность работать быстро, внимательно и аккуратно;
  • высокое чувство ответственности и честное отношение к работе;
  • желание работать и зарабатывать;
  • образование не ниже среднего.

Предлагаем:

  • работу с использованием компьютера;
  • постоянную работу в дружном коллективе;
  • регулярную зарплату (4,39 EUR/час брутто);
  • а также бонусную оплату по результатам работы;
  • социальные гарантии;
  • время работы с 08:30-17:30.

Дополнительная информация по телефону (29241233) в рабочие дни с 09:00-17:00

    • Dace Cigelmane
    • 29241233
  • Tvaika iela 7a, Rīga LV-1005
  • LV40203196892
ID: 5d89d6a90bd97 839