Autobusa vadītājs/-a

  • Netherlands
  • 3500 - 4600 (gross)
  • Namam SIA
  • Full time
  • Deadline 18.04
  • 1 month ago

Pieejamas dažādas darba pozīcijas autobusu vadītājiem!

✔️Pasažieru pārvadāšana starppilsētu maršrutos;

✔️Ipašu pasākumu apkalpošana. (Lowlands, DefQon 1, Grand Prix);

✔️Skolēnu pārvadāšana;

✔️Darbs pilsētu autobusu vadītājiem;

Pienākumi:

  • Pasažieru pārvadāšana ar autobusu starppilsētu maršrutos;
  • Skolēnu pārvadāšana uz/no izglītības iestādi, saskaņā ar maršrutu;
  • Sportistu pārvadāšana uz/no sacensībām;
  • Kolektīvu un īpašu viesu pārvadāšana;
  • Uzkopt autobusu un uzturēt to tehniskā kārtībā;

No Jums sagaidām:

  • Angļu valodas pamatzināšanas;
  • D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecību ar ierakstu par profesionālajām zināšanām (95.kods);
  • ES pilsonību vai Nīderlandes darba atļauju;
  • Vismaz 6 mēnešu pieredzi pēdējos 2 gados;

Mēs piedāvājam:

  • Visas sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu;
  • Darbu stabilā, modernā, saliedētā uzņēmumā;
  • Nodrošinātu dzīvesvietu (privāta istaba mājā);
  • Apmaksāta dzīvesvieta pirmos 3 mēnešus;
  • Nodrošinātu uzņēmuma apģērbu;
  • 8% atvaļinājuma naudu;
  • Piemaksas atkarībā no darba grafika;

Fotoattēlā varētu būt 1 persona, automašīna un teksts

ID: 660e5edd99c1f 92 1