BROKERA ASISTENTI(-U)

  • Liepaja and region
  • AMBER BROKER BALTIC SIA
  • Full time
  • Deadline 22.10
  • 6 years ago

Apdrošināšanas brokeru sabiedrība AMBER BROKER BALTIC Liepājā meklē

Ja esi mērķtiecīgs/a, uz augstiem rezultātiem orientēta atbildīga personība, tad aicinām pievienoties mūsu komandai!

Darba pienākumi:

  • asistēšana un ikdienas atbalsta sniegšana atbildīgajam brokerim;
  • esošo klientu apkalpošana;
  • apdrošināšanas piedāvājumu sagatavošana brokera uzraudzībā;
  • jaunu klientu piesaistīšana un apkalpošana.

Prasības kandidātiem:

  • vismaz divu gadu pieredze apdrošināšanas jomā;
  • pozitīva attieksme pret darbu un augsta atbildības sajūta;
  • labas latviešu un krievu  valodas zināšanas;
  • ļoti labas iemaņas darbā ar MS Office programmām un biroja tehniku;
  • spēja plānot darbu un noteikt prioritātes;
  • labas komunikācijas prasmes, iniciatīva un precizitāte.

Mēs piedāvājam:

  • dinamisku un interesantu darbu mūsdienīgā un dinamiskā vidē Liepājā;
  • iespēju profesionāli pilnveidoties kopā ar lielisku, draudzīgu kolektīvu;
  • apmācības un atbalstu, darbu uzsākot;
  • pamatalgu un iespēju nopelnīt bonusus;
  • iespēju iegūt vērtīgu pieredzi apdrošināšanas nozarē un augt profesionāli.

Gaidīsim Jūsu CV ar norādi BROKERA ASISTENTE(-S) uz e-pastu: [email protected] līdz 22.10.2017.

ID: 59db2092081b0 396