Būvdarbu vadītājs

  • Riga
  • 2300 - 2500 (gross)
  • VERNUS SIA
  • Deadline 03.04
  • 1 month ago

Pienākumi:

  • Plānot, organizēt un vadīt būvdarbus atbilstoši būvprojektam;
  • Izstrādāt darbu veikšanas projektus, plānus un grafikus;
  • Sekot budžeta un laika grafika izpildei;
  • Organizēt apakšuzņēmēju darbu objektā;
  • Kontrolēt ienākošos un izejošos dokumentus objektā;
  • Sagatavot nepieciešamo tehnisko dokumentāciju.

Prasības kandidātiem:

  • Būvdarbu vadītāja sertifikāts ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu būvdarbu vadīšanas jomā;
  • Vismaz 2 gadu darba pieredze būvobjekta vadīšanā;
  • Teicamas latviešu valodas un vēlamas svešvalodu zināšanas;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • Prasme strādāt ar datoru (MS Office, MS Excel, CAD) un informācijas sistēmām (BIS, EDLUS);
  • Spēja darboties paaugstinātas intensitātes apstākļos un risināt nestandarta situācijas;
  • Spēja strādāt patstāvīgi un pieņemt lēmumus savas kompetences ietvaros.

 Mēs piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darbu augošā būvniecības uzņēmumā;
  • Profesionālas izaugsmes iespējas;
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • Darbu Rīgā, Rīgas rajonā un Ventspilī;
  • Atalgojums brutto 2300-2500, atkarībā no profesionālās kvalifikācijas un pieredzes.
    • Kontakti
    • +37129101203
  • Darbs Rīgā, Rīgas rajonā un Ventspilī
  • 40203365983
ID: 65e5c6920fab3 176 3