C kategorijas autovadītājs - Avio kravu noformētājs

  • Riga
  • 7.74 - 7.74 / h. (gross)
  • VAS Latvijas Pasts
  • Full time
  • Deadline 31.05
  • 1 week ago

Aicinām pievienoties Latvijas Pasta komandai C kategorijas autovadītāju - Avio kravu noformētāju

Darba vieta: Ziemeļu iela 10, Lidosta “Rīga”, Mārupes novads

Darba pienākumi:
Apstrādāt sūtījumus un sagatavot tos nosūtīšanai;
Veikt sūtījumu atbilstības kontroli;
Veikt sūtījumu nodošanu un pieņemšanu Starptautiskās lidostas “ Rīga” teritorijā vai sadarbības partneru noliktavās.

Prasības kandidātiem:
Vidējā izglītība;
Labas latviešu valodas zināšanas;
C kategorijas autovadītāja apliecība un 95 kods;
Spēja patstāvīgi organizēt savu darbu;
Izziņa par personas (ne)sodāmību.

Piedāvājam:
Atalgojumu 7, 74 EUR (bruto) stundā + piemaksa par darba kvalitāti līdz 200 EUR (bruto) mēnesī;
Darbu maiņās (no 02.00-19.00, no 08.00-19.00 un no 21.00-5.00), kas ietver darbu naktīs ar piemaksu 55% apmērā par nakts stundām;

Darbam nepieciešamās apmācības un pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu;
Sociālās garantijas, apdrošināšanu pret nelaimes gadījumiem un veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādātiem 6 mēnešiem;
Karjeras izaugsmes iespējas.

Interesentiem lūgums savu CV ar norādi "C kategorijas autovadītājs – AVIO kravu noformētājs" sūtīt uz e-pastu [email protected].

Informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti uz otro atlases kārtu.
Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, Jūs piekrītat savu iesniegto personas datu apstrādei personāla atlases vajadzībām personāla atlases konkursa ietvaros. Datu apstrādes ilgums 3 (trīs) mēneši no atlases konkursa noslēgšanas dienas.

Privātuma politika (pasts.lv)

    • Ilze Kaļinovska
    • 26510113
  • Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes pag., Mārupes nov., LV-1053
  • 40003052790
ID: 663b28669f60a 65