Celtniecības sastatņu montētājs / šķirotājs

  • Netherlands
  • 2500 - 3500 (gross)
  • Titan R
  • Full time
  • Deadline 22.06
  • 1 week ago

DARBAM NĪDERLANDĒ NEPIECIEŠAMI SASTATŅU MONTIERI-ŠĶIROTĀJI.

Pienākumos ietilpst: sastatņu montāža-demontāža būvlaukumos un šķirošana noliktavās.

Darba pieredze: nav obligāta, bet ir vēlama.

Prasības kandidātiem:

  • veiklība, mobilitāte, punktualitāte, disciplinētība.
  • Bez kaitīgiem ieradumiem
  • Vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība, bet nav obligāta.

Pilsēta: Ter Aar.

Darba grafiks: 5 darba dienas pa 8-10 stundām.

Samaksa mēnesī 2500-3500 EUR Bruto.

Apmācība notiek uz vietas (no divām līdz piecām dienām, atkarībā no kandidāta).

Ja vēlies kandidēt uz šo vakanci, spied PIETEIKTIES.

Sīkāka informācija pa tālruni +37125584179

НА РАБОТУ В НИДЕРЛАНДЫ ТРЕБУЮТСЯ МОНТАЖНИКИ - СОРТИРОВЩИКИ СТРОИТЕЛЬНЫХ ЛЕСОВ.

Город: Ter Aar

В обязанности входит: монтаж-демонтаж строительных лесов на строительных площадках и сортировка на складах.

Опыт работы: не обязателен но приветствуется .

Обучение проходит на месте(от двух до пяти дней в зависимости от кандидата).

Приветствуются кандидаты с правами категории В.

График работы: 5 рабочих дней по 8-10 часов.

Требование к кандидатам: работоспособность. подвижность, пунктуальность, дисциплина, отсутствие вредных привычек.

Ежемесячная зарплата 2500-3500 евро брутто.

    • Didzis
    • +37125584179
  • Katlakalna iela 1, Rīga
  • 40003917276
ID: 664f3c9357bfa 739 31