Celtnieks - Bruģētājs

  • Sweden
  • from 2500 (gross)
  • ZN INSTALLATION SIA
  • Full time
  • Deadline 13.06
  • 4 years ago

Uzņēmums aicina darbā

Celtnieku - Bruģētāju

Darbs saistīts ar komandējumiem ārpus Latvijas

Galvenie pienākumi:

  • Darba virsmas sagatavošana;
  • Augstumu sagatavošana;
  • Bruģa ieklāšana;
  • Dažāda veida Iekšdarbi un Ārdarbi;
  • Kvalitatīvi veikt darbus saskaņā ar klienta prasībām;
  • Komunicēt ar klientu angļu valodā.

Prasības:

  • Angļu valoda labā līmenī;
  • Iepriekšēja darba pieredze obligāta;
  • Augsta atbildības sajūta;
  • Precizitāte;
  • B kategorijas vadītāja apliecība(vēlams);

Piedāvājam:

  • Stabilu, dinamisku darbu,;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu no 2500.00 EUR mēnesī( Atarībā no pieredzes un prasmēm)
  • Nodrošinām ar visu nepieciešamo darba aprīkojumu, darba apģērbu;
  • Bezmaksas dzīvesvietu netālu no objekta.

Lūgums pieteikties nosūtot CV.

Sazināsimies tikai ar atbilstošajiem kandindātiem.

    • Edgars
    • +37126516666
  • Brīvības iela 140 , Rīga, LV-1012
  • 44103121510
ID: 5cda88bea52c1 712