CNC OPERATORS

  • Sweden
  • 2500 - 3500 (gross)
  • ZN GROUP SIA
  • Full time
  • Deadline 31.03
  • 5 years ago

Uzņēmums aicina darbā

CNC operatoru

Darbs saistīts ar komandējumiem uz Zviedriju.

Galvenie pienākumi:

  • Darbs ar lāzergriezēju Bystronic bystar 3015 un cnc press brake Baykal 220 t;
  • CAD rasēšana;
  • Iekārtu tehniskā stāvokļa uzraudzība;

Prasības:

  • Prasme lasīt un strādāt pēc rasējumiem, angļu valodas zināšanas labā līmenī;
  • Zināšanas par metāla izstrādājumu mehānisko apstrādi un tehnoloģijām;
  • Zināšanas par griezējinstrumentiem, to nomaiņu, kvalitātes prasībām;
  • Rūpīgums, precizitāte, spēja nodrošināt kvalitatīvu darba izpildi, augsta atbildības sajūta;
  • Iepriekšējā darba pieredze obligāta.

Piedāvājam:

  • Stabilu, dinamisku darbu,;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu no 2500.00 EUR mēnesī;
  • Nodrošinām ar visu nepieciešamo darba aprīkojumu, darba apģērbu;
  • Bezmaksas dzīvesvietu netālu no objekta.

!!! Alkohola cienītājus lūgums neatsaukties.

Lūgums sazināties zvanot uz norādīto kontakttālruni vai spiediet pogu PIETEIKTIES un pievienojiet savu CV .

  zvanīt pa tālruni :  +371 26516666

    • Edgars Rozenfelds
    • +37126516666
  • Brīvības iela 140 - 10, Rīga, LV-1012
  • 40103830890
ID: 5c799379a48a4 673