Darbs istabenēm 5 zvaigžņu viesnīcas Amsterdamā

  • Netherlands
  • 1500 - 1600 (gross)
  • Hirexo
  • Full time
  • Deadline 18.03
  • 5 years ago

 Darbs istabenem 5 zvaigžņu viesnīcas Amsterdamā

Mūsu partneri no Nīderlandes piedāvā darbu istabenem 5 zvaigžņu viesnīcas Amsterdamā.

Darba pienākumi:

  • Viesu istabas uzkopšana atbilstoši viesnīcas standartiem;
  • Grīdu un putekļu tīrīšana;
  • Viesnīcas tīras vides uzturēšana;
  • Gultas veļas komplekta maiņa.

Prasības:

  • Spēja komunicēt angļu vāloda (A2 līmenis);
  • Augsta atbildības sajūta;
  • Precizitāte, godīgums.

Mēs jūms piedāvājam:

  • Visas sociālās garantijas;
  • 3 dienu apmaksātu apmācību;
  • Bezmaksas transportu uz darbu/no darba;
  • Nodrošinātu labiekārtotu dzīves vietu;

Ja jums ir radusies interese un vēlaties pieteikties uz šo vakanci, lūdzu sazinieties ar mums, zvanot uz +371 67660157 vai rakstot e-pastu uz [email protected].

ID: 5c62a91341b02 255