Darbs mežistrādē: operatoriem un šoferiem (KANĀDA)

  • Canada
  • 2900 - 3100 (gross)
  • GP Recruitment SIA
  • Full time
  • Deadline 25.06
  • 5 years ago

Darbs Kanādā - mežistrādes uzņēmums, kas darbojas jau no 1882.gada, aicina darbā meža tehnikas OPERATORUS un smago kravas auto ŠOFERUS.

GALVENIE PIENĀKUMI:
- Maršrutu izbraukāšana vai darbs uz meža tehnikas.
- Rūpes par savu spēkratu.

PRASĪBAS:
- Smagās tehnikas ŠOFERIM nepieciešama pieredze (CE kat.).
- OPERĀTORAM nepieciešama pieredze uz meža tehnikas.
- Angļu valodas zināšanas.

PIEDĀVĀ:
- Profesionālās izaugsmes iespējas un darbu ilgtermiņā.
- Dzīvesvieta tiek apmaksāta pirmos 3 mēnešus.
- Aviobiļeti sedz darba devējs.
- Likmes un atalgojums, bruto:
** Operatoriem 23 CAD/h (15€) jeb 3100€/mēn.
** Šoferiem 18.50 CAD/h (12€) jeb 2900€/mēn. .

Sīkāk lūdzu interesēties pa tel. 29155246 vai pieteikties šai vakancei spiežot  "Pieteikties" pogu.
★ Mūsu pakalpojumi ir BEZ Maksas.
★ Darbs no oktobra mēneša.
★ Tikšanās ar Kanādas pārstāvjiem jūnija beigās.

ATLASI VEIC:
GP Recruitment SIA
Brīvības ielā 101, Rīgā

    • 67379917
  • Brīvības 101-1, Rīga
  • 40003707276, licence Nr. 48
ID: 5b091eb2396cd 274