DEKLARĒTĀJS/-A

  • Riga
  • from 1200 (gross)
  • SIA Latvijas propāna gāze
  • Full time
  • Deadline 21.11
  • 3 years ago

Aicinam pievienoties mūsu komandai

Deklarētāju (uz noteiktu laiku)

Prasības kandidātam:

  • Obligāta atbilstoša izglītība. Vismaz deklaranta sertifikāts.
  • Iepriekšējā darba pieredze profesijā ne mazāk kā 2 gadi.
  • Atbildīga un godprātīga attieksme pret darbu
  • Labas prasmes darbā ar datoru.
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas.

Darba pienākumi:

  • IM A, T1, PUD, deklarāciju noformēšana EMDAS.
  • Veikt preču uzskaiti Muitas noliktavā/Pagaidu uzglabāšanas noliktavā.
  • e-AD noformēšana EMCS. Darbs ar akcīzes precēm.
  • Aizpildīt kravu pavaddokumentus (Invoice, CMR, T1 utt.)
  • Veic nepieciešamo dokumentu formēšanu (brīvdienās un svētku dienās). Uzskaites veikšana par tankkuģos izvesto gāzes daudzumu.
  • Rēķinu izrakstīšana par pārkraušanas pakalpojumu veikšanu.
  • Veikt noteiktas formas ikmēneša atskaites aizpildīšanu par gāzes daudzumu, kuģiem
  • Veic dokumentu kārtošanu, sarakstes veikšanu un nepieciešamības gadījumā personīga klātbūtne muitas iestādēs, akcīzes preču pārvaldē.
  • Veic atskaišu sagatavošanu un nosūtīšanu valsts iestādēm.

Mēs piedāvājam:

  • Darba laiks: summētais darba laiks, darbs maiņās.
  • Darba vietu Zilā iela 20, Rīga.

  • Amatam atbilstošu atalgojumu 1200,- Eur, pirms nodokļu nomaksas.
  • Sociālās garantijas, ikgadējo apmaksāto atvaļinājumu, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, pēc pārbaudes laika veselības apdrošināšanu.
ID: 5f91745b97506 1359