Dimanta urbējs(-a)

  • Finland
  • from 14 / h. (gross)
  • Find Group Oy
  • Full time
  • Deadline 05.02
  • 3 years ago

Meklējam profesionālu Dimanta urbēju ilgtermiņa darbam Helsinkos. Darbs un līgums ar pašu darbu devēju.

Ko no Jums sagaidām:

  • Jums ir iepriekšēja līdzīga darba pieredze vismaz 2 gadi.
  • Darbu veicat ar meistarību, iniciatīvu, dizainu, uztveri, precizitāti, rūpību un atbildību.
  • Patstāvīgi spējat novērtēt situācijas un risināt problēmas, un varat strādāt gan viens gan komandā.
  • Esat komunikabls un Jums ir labas Angļu valodas zināšanas. Krievu vai Somu valodas zināšanas tiks vērtētas, kā liels pluss.
  • Esat fiziski labā formā.
  • Darba drošība Jums ir vienmēr pirmajā vietā.
  • B kategorijas vadītāja apliecība tiks uzkatīta par priešrocību.

Darba pienākumi:

  • Urbšana betonā
  • Izzāģēt durvju, logu un citas tehnoloģiskas ailas,
  • paplašināt liftu šahtas,
  • veikt telpu rekonstrukciju,
  • demontēt dažādus pamatus, grīdas, sienas
  • zāģēt deformācijas šuves.

Mēs Piedāvājam:

  • Konkurētspējīgu atalgojumu atkarībā no iepriekšējās darba pieredzes.
  • Alga 2x mēnesī, un tiek maksāts par nostrādātajām stundām.
  • Darba apģērbu
  • Apmaksātas pusdienas
  • Apmaksātu medicīnisko apdrošināšanu
  • Apmaksātu atvaļinājumu

Kā arī:

  • Darba devējs segs ceļa izdevumus braucot uz objektiem.
  • Nodrošinām ar dzīvesvietu. Izmaksas ap 300Eur menesi.
    • Arttu
    • +358401973988
  • Kasöörinkatu 4 E 122, 00520 Helsinki
  • 3010059-8
ID: 5ff580e3d1237 773