Dino Zoo Pasaule, aicina darbā DZĪVNIEKU AUKLĪTI

  • Riga
  • from 640 (gross)
  • SIA ZOO Centrs
  • Deadline 21.11
  • 4 years ago

Dino Zoo Pasaule, aicina darbā dzīvnieku auklīti.

Mēs piedāvājam:
+Stabilu darbu nozares vadošajā uzņēmumā;
+Pozitīvi domājošus kolēģus un labus darba apstākļus;
+Atalgojums par pilnu slodzi 640 eiro (bruto);

+Darba laiks 9:00-18:00 darba dienās.

Mēs sagaidām, ka:
+Esi pozitīvs un enerģisks;

+Tev ir pieredze ar dzīvniekiem;
+Esi precīzs un atbildīgs;
+Tevi nebiedē grauzēji, rāpuļi, zirnekļi un citi zvēri.

 Pienākumi:

+Dzīvnieku barošana;

+Draudzēties ar dzīvniekiem;

+Dzīvnieku boksu tīrīšana;

+Plauktu tīrīšana.

Piesakies, pievienojot savu CV , komentāros norādi kāpēc tevi interesē šis darbs.

ID: 5daf02486421d 1252