Direktora vietnieks/-ce kultūras jomā

  • Tukums and region
  • from 929 (gross)
  • P/A Šlokenbekas muiža
  • Deadline 15.02
  • 5 years ago

Engures novada domes Pašvaldības aģentūra „Šlokenbekas muiža” aicina darbā aģentūras direktora vietnieku kultūras jomā.

Galvenie uzdevumi:

  • Piedāvāt daudzveidīgus un kvalitatīvus kultūras un tūrisma pakalpojumus dažādām vecuma grupām un auditorijām Šlokenbekas muižā un Smārdes pagastā.
  • Saglabāt kultūras daudzveidību un veidot labvēlīgu vidi jaunradei.
  • Attīstīt kultūras nozari, meklējot un īstenojot jaunus izaicinājumus.

Galvenie pienākumi:

  • Smārdes pagasta un Šlokenbekas muižas kultūras pasākumu plānošana, organizēšana un vadīšana,
  • Pasākuma plāna, tāmju un budžeta sastādīšana, pasākumu realizēšana;
  • Organizēt radošai darbībai labvēlīgu vidi, pārzināt amatierkolektīvu darbību;
  • Veicināt novada kultūras mantojuma un tradīciju saglabāšanu, nodrošināt Dziesmu un deju svētku tradīciju ilgtspēju;
  • Organizēt un attīstīt sadarbību ar valsts institūcijām, starptautiskajiem partneriem, fondiem u.c. organizācijām kultūras aktivitāšu realizēšanā;
  • Nodrošināt informācijas sagatavošanu publicēšanai par kultūras nozari Smārdes pagastā;
  • Popularizēt Smārdes pagasta kultūras aktivitātes novada, valsts un starptautiskā mērogā.

Prasības pretendentiem:

  • augstākā vai speciālā vidējā (vēlams kultūras jomā) vai humanitārā izglītība
  • vēlama pieredze  kultūras nozares darbā;
  • prasmes kultūras darba organizācijā, organizatora dotības;
  • kultūras jomas normatīvo aktu pārzināšana;
  • stratēģisks redzējums par nozares attīstību un interese par inovācijām kultūrā;
  • prasme organizēt un vadīt komandas darbu;
  • vēlama pieredze lielu kultūras pasākumu un/vai projektu realizēšanā,
  • teicamas publiskās uzstāšanās un prezentācijas prasmes;
  • lieliskas saskarsmes, komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • augsta atbildības sajūta, precizitāte, spēja risināt problēmsituācijas;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas, prasme sazināties krievu un angļu valodās;
  • prasme darbā ar datoru un citu biroja tehniku, prasme izmantot informācijas tehnoloģijas;
  • precizitāte un augsta atbildības sajūta.
  • vēlama B kategorijas auto vadītāja apliecība.
  • darba pieredze kultūras jomā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Piedāvājam:

  • Interesantu, radošu, dinamisku un atbildīgu darbu;
  • Stabilu atalgojumu;
  • Izaicinājumu un vietu, kur realizēt savas idejas dzīvē;
  • Darbu – gleznainā un senatnīgā vietā – Šlokenbekas muiža;
  • Nelielu kolektīvu.

Iesniedzamie dokumenti:

  • motivācijas vēstule;
  • dzīves gājuma, izglītības un darba pieredzes apraksts (CV).

Pieteikuma dokumentus lūdzam sūtīt līdz 2019.gada 15.februārim pa pastu Pašvaldības aģentūrai „Šlokenbekas muiža”,
adrese: „Šlokenbekas muižas ansamblis”, Milzkalne, Smārdes pagasts, Engures novads, LV-3148
vai pievienot nepieciešamos dokumentus, spiežot pogu "PIETEIKTIES", obligāti norādot Konkursam – Direktora vietnieks kultūras jomā

    • Daiga Osīte
    • 29904147
  • "Šlokenbekas muižas ansamblis", Milzkalne, Smārdes pag., Engures novads
  • 90010602403
ID: 5c409a10c22b9 1081