Drukas iekārtas operators/e (digitālajā drukā)

  • Riga
  • 900 - 1200 (gross)
  • LIVONIA PRINT SIA
  • Full time
  • Deadline 31.12
  • 1 year ago

SIA “Livonia Print” ir Ziemeļeiropā viens no lielākajiem grāmatu ražošanas uzņēmumiem (tipogrāfija), kas izmanto nozarē modernākās tehnoloģijas un nodrošina atbilstošus risinājumus savu klientu biznesa vajadzībām. Šobrīd uzņēmumā strādā vairāk kā 700 darbinieki.

Galvenie darba pienākumi

  • Darbs ar digitālās drukas un pēcapstrādes iekārtām ražošanā.
  • Nodrošināt nepārtrauktu darbu ražošanas plūsmu uz digitālajām iekārtām.
  • Piekārtot un sagatavot digitālās iekārtas darbam.
  • Strādāt ar nepieciešamo tehnisko dokumentāciju.
  • Nodrošināt paveikto darbu kvalitāti un atbilstību tālākajiem pēcapstrādes procesiem.
  • Veikt digitālo iekārtu nepieciešamās tehniskās apkopes.

Prasības kandidātiem

  • Skaidra savas dzīves vīzija tuvākajiem 2 - 3 gadiem.
  • Precizitāte un atbildība pret veicamajiem darbiem.
  • Spēja patstāvīgi un racionāli organizēt savu darbu un darba laiku.
  • Vēlme pilnveidot savas profesionālās prasmes un nepārtraukti mācīties.
  • Tehniskā domāšana, latviešu un angļu valodu zināšanas sarunvalodas līmenī.

Piedāvājam

  • Apmācību un izaugsmes iespējas.
  • 8h darba dienu saskaņā ar grafiku - dienas, vakara un nakts maiņās.
  • Dinamisku darbu ar poligrāfijas nozarē modernākajām tehnoloģijām un iekārtām.
  • Darba algu sākot no 900,- līdz 1200,- EUR bruto/mēnesī, piemaksas par nakts darbu un virsstundām Darba likuma noteiktajā kārtībā.
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika.
  • Darbam nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu, darba apģērbu un apavus.
  • Zinošus un atsaucīgus kolēģus.

Ja Tev ir radusies interese par šo vakanci – gaidīsim Tavu pieteikumu e-pastā [email protected]

Tavi CV un pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa ietvaros. Personas datu apstrādes pārzinis SIA „Livonia Print” (Jūrkalnes iela 15/25, Rīga). Tev ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt savu pieteikumu, sūtot e-pastu.

ID: 638867c2f284e 250