Elektrokrāvēja vadītājs ( tiek nodrošināta dzīvesvieta )

  • Riga region
  • from 4.05 / h. (gross)
  • Putnu fabrika Ķekava AS
  • Full time
  • Deadline 27.10
  • 2 years ago

ELEKTROKRĀVĒJA VADĪTĀJS/-A

Loģistikas nodaļā - Ķekavā.

GALVENIE PIENĀKUMI:

  • Izvietot preci glabāšanai, tai paredzētās vietās;
  • Veikt preces kraušanas darbus;
  • Veikt preces iekraušanas darbus transportā atbilstoši pasūtījumiem.

MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • Atalgojumu 4,05 EUR/stundā (pirms nodokļu nomaksas);  *nakts stundās 6,08EUR/stundā (pirms nodokļu nomaksas),                                                              *svētku dienās 8,10 EUR/stundā (pirms nodokļu nomaksas);
  • Maiņu darbu (dienas/nakts);
  • Darba grafiku 3 dienas strādājam/ 3 brīvas;
  • Nepieciešamo darba apģērbu;
  • Palīdzību dzīves vietas nodrošināšanā, darba vietas tuvumā;
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu, uzsākot darba attiecības;
  • Veselības apdrošināšanu pēc nostrādāta gada;
  • Atsaucīgus kolēģus.

MĒS SAGAIDĀM:

  • Pieredzi darbā uz autokrāvēja;
  • Autokrāvēja vadītāja apliecību (pēc nepieciešamības, nodrošinām apmācības);
  • Derīgu medicīnisko izziņu darbam ar pārtiku (027/u forma);
  • Spēju strādāt intensīvos darba apstākļos un zemās temperatūrās (no +2C līdz +6C).

CV sūti caur formu PIETEIKTIES!

Tālrunis uzziņām: +371 27074899

Piesakoties vakancei, kandidāts piekrīt savu personas datu apstrādei un izmantošanai šajā personāla atlases procesā. Bez kandidāta piekrišanas personas dati netiks izplatīti trešajām personām.

    • Zane Krauze
    • 27074899
  • Putnu fabrika Ķekava, Ķekavas nov., Ķekavas pag., LV-2123, Latvija
  • 50003007411
ID: 6131d8a69ed60 205