Fasāžu apmetējs

  • Finland
  • 2800 - 3500 (gross)
  • Find Group Oy
  • Full time
  • Deadline 23.10
  • 1 year ago

Mēs somu firma meklējam Apmetejus ilgtermiņa darbam Helsinkos. Darba uzsākšana nekavējoties.

 Nepieciešams:

  • Iepriekšējā darba pieredze apmešanas darbu veikšanā vismaz 5 gadi
  • Labas krievu un/vai angļu valodas prasmes sarunvalodas līmenī. Somu valodas zināšanas tiks vērtētas, kā priekšrocība.
  • Lai nav kaitīgu ieradumu darba laikā;
  • Eiropas savienības pase

Darba Pienākumi

  • Fasāžu apmešana

Mēs Piedāvājam:

  • Atalgojuma atbilstoši Somijas likumdošanai - Tes. Stundu likme ne mazāka kā 16e uz rokas.

  • Alga 2x mēnesī, un tiek maksāts par nostrādātajām stundām.

  • Darba apģērbu un instrumentus

  • Apmaksātu medicīnisko apdrošināšanu

  • Iespēju dabūt brīvu nedēļu ik pēc 5/6 nostrādātām.

  • Dzīvesvietu saorganizēsim

    • Artūrs
    • +358401973988
  • Kasöörinkatu 4 E 122, Helsinki, 00520,Finland
  • 3010059-8
ID: 632da118e7e80 88