Forvardera operators

  • Sweden
  • 12 - 15 / h. (gross)
  • SGA Entreprenad
  • Full time
  • Deadline 19.08
  • 2 years ago

Uzņēmums aicina darbā forvardera operatoru ar pieredzi zaru izvešanā.

Darba pienākumi un prasības:

- efektīvi un produktīvi veikt darba pienākumus;

- sekot līdzi tehnikas tehniskajam stāvoklim ar augstu atbildības sajūtu;

- būt remontēt spējīgam ar vēlmi mācīties un apgūt jaunas zināšanas;

- būt patstāvīgam un spēt organizēt darba pienākumus;

- B kategorijas autovadītāja apliecība;

- angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī;

- bez kaitīgiem ieradumiem.

Piedāvājam:

- stabilu darbu ilgtermiņā;

- sociālās garantijas;

- darba auto;

- darba apģērbu;

- kursus un profesionālās apmācības.

Lūdzam pieteikties, sūtot CV uz norādīto e-pastu: [email protected]

    • Aigars Ziraks
    • +46736194973
  • Mariebo 204, 748 94 Örbyhus, Sverige
  • 9111217114
ID: 60f6dde6aa2ec 347