Galdnieki / Плотники

  • Norway
  • 3550 - 5000 (gross)
  • Ikota UAB
  • Deadline 23.10
  • 1 year ago

Mūsu klients, viens no vadošajiem Norvēģijas būvniecības uzņēmumiem, meklē pieredzējušus galdniekus darbam Oslo apkārtnē.

Darba Apraksts:

  • Fasāžu remonta darbi u.c.;
  • Veco jumtu remonts;
  • Esošo māju renovācija;
  • Darbu dzīvokļos un komerctelpās;
  • Jaunu māju celtniecība.

Prasības:

  • Iespēja pēc iespējas ātrāk uzsākt darbu;
  • Darba pieredze līdzīgā amatā vismaz 2 gadi;
  • Motivēts un uzcītīgs darbinieks;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība tiek uzskatīta par priekšrocību;

Mēs piedāvājam:

  • Īstermiņa un ilgtermiņa darba iespējas stabilā uzņēmumā;
  • Alga 2500 - 3500 EUR / uz rokas (atkarībā no katra kandidāta pieredzes);
  • mēnešalga;
  • darba apģērbi un instrumenti;
  • Transporta izmaksas no izmitināšanas uz darbu tiek segtas.

Ir pieejamas divu veidu darba stundas:
- 37,5 stundas nedēļā (ja strādājat pilnu slodzi);
- 47,5 stundas nedēļā (strādājot maiņās: 8 nedēļas uz vietas, 4 nedēļas brīvs);

Iesniedziet savu CV, noklikšķinot uz pogas "pieteikties".

Vai zvaniet: HR departaments +4741258899; VIBER, EN, RU,

Konfidencialitāte garantēta, tiek informēti tikai atlasītie kandidāti.

Наш клиент - одна из ведущих строительных компаний Норвегии - ищет опытных плотников для работы в районе Осло.

Описание работы:

  • работы по ремонту фасадов и др.;
  • Ремонт старых крыш;
  • Ремонт существующего дома;
  • Работа в квартирах и коммерческих помещениях;
  • Строительство новых домов.

Требования:

  • Возможность начать работу в кратчайшие сроки;
  • Аналогичный опыт работы не менее 2 лет;
  • Mотивированный и старательный сотрудник;
  • Водительское удостоверение категории В - преимущество;
  • Присылайте свое резюме.

Мы предлагаем:

  • Возможности краткосрочного и долгосрочного трудоустройства в стабильный компании;
  • Заработная плата 2500 - 3500 EUR / в наруки (в зависимости от опыта каждого кандидата);
  • Доступны два типа рабочего времени:
    - 37,5 часов. в неделю (если вы работаете полный рабочий день);
    - 47,5 часов. в неделю (при посменной работе: 8 недель на месте, 4 недели перерыв);
  • месячная зарплата;
  • рабочая одежда и инструменты;
  • Транспортные расходы от проживания до работы покрываются.

Отправьте свое резюме, нажав кнопку «подать заявку».

Или позвоните по телефону: Kадровий отдел  +4741258899; VIBER, EN, RU,

Конфиденциальность гарантируется, информируются только избранные кандидаты.

    • Kадровий отдел
    • +4741258899
  • Partizanų g. 61-806, LT-49282 Kaunas, Lithuania
  • 305789200
ID: 632d64e86322c 658