Galvenā grāmatvede/-is

  • Smiltene region
  • 1850 - 2200 (gross)
  • TROLL Smiltene SIA
  • Full time
  • Deadline 02.06
  • 11 months ago

SIA “TROLL Smiltene” (reģ.nr. 40003570362) pasaulē atpazīstama zīmola Troll Nursery bērnu mēbeļu un tekstilizstrādājumu ražotājs Latvijā (https://www.trollnursery.com/), aicina komandai pievienoties

 “Galveno grāmatvedi”.

Lai arī Tava darba vieta būs Smiltenē, gaidīsim pieteikumus arī no citām pilsētām- Valmiera, Cēsis, Valka, utt., jo piedāvāsim darba automašīnu un apmaksātu ceļu uz/no darba.

Mēs piedāvājam:

  • Motivējošu darba vidi un draudzīgu kolektīvu;
  • Plašas iespējas pielietot savas profesionālās zināšanas praksē un karjeras izaugsmi;
  • Konkurentspējīgu atalgojumu no 1850-2200EUR (bruto) atkarībā no kandidāta pieredzes un kompetencēm;
  • Sociālās garantijas;
  • Darba automašīnu.

 Prasības:

  • Augstākā izglītība grāmatvedībā, ekonomikā vai finansēs;
  • Obligāta vismaz 3 gadu pieredze līdzīgā amatā (kokapstrādes nozarē tiks uzskatīta par priekšrocību);
  • Izcilas datorprasmes MS Excel, vēlams Power BI;
  • Pieredze grāmatvedības programmā Tilde Jumis;
  • Teicama LR nodokļu likumdošanas pārzināšana;
  • Angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī (vai norādīt līmeni);
  • Augsta atbildības sajūta, precizitāte, spēja ātri reaģēt uz doto uzdevumu izpildi, spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus, lojalitāte.

 Darba pienākumi:

  • Grāmatvedības uzskaite sadarbībā ar jaunāko grāmatvedi un procesu vadība un to pilnveidošana grupas uzņēmumos atbilstoši LR normatīvo aktu prasībām;
  • Pamatlīdzekļu uzskaite, darba algu aprēķini, maksājumu sagatavošana un apstrāde;
  • Nodokļu aprēķini un atskaišu iesniegšana VID un citās valsts institūcijās;
  • Uzņēmuma budžeta, naudas plūsmas izstrāde, uzraudzība un pilnveidošana;
  • Finanšu datu apstrāde, vizualizācija un analīze;
  • Piedalīties pašizmaksu un pārdošanas cenu aprēķinos;
  • Sniegt vadībai konsultācijas un priekšlikumus finanšu jautājumos;

Ja redzi, ka vari palīdzēt mums ar savām profesionālajām zināšanām, tad CV un pieteikuma vēstuli, atsūti mums līdz 02.06.2023 sadaļā PIETEIKTIES, T.:25749541.

Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.

ID: 64672a8e0bede 314 3