Grāmatveža palīgs

  • Ogre region
  • 1200 - 1400 (gross)
  • Haitek Latvia SIA
  • Deadline 08.04
  • 1 year ago

SIA "Haitek Latvia" aicina darbā Grāmatveža palīgu/palīdzi. Darba vieta - Lielvārde.

Galvenie pienākumi:

- Ienākošo un izejošo dokumentu apstrāde un reģistrēšana grāmatvedības uzskaites programmā (Tildes Jumis, Norgate Servicetrader);

- VID deklarācijas un gadam pārskata veidošanas asistēšana galvenajam grāmatvedim;

- Arhīva veidošana un uzturēšana;

- Statistikas atskaišu sagatavošana;

- Asistēšana galvenajam grāmatvedim ikdienas darbā;

- Pamatlīdzekļu un inventāra uzskaite un kontrole;

- Darbs ar debitoriem, to uzskaite un kontrole;

- Lietvedības un personāla dokumentācijas kārtošana (palīdzība lietveža darbā);

- Autotransporta degvielas sistēmas uzskaite un administrēšana;

- Avansa un komandējuma norēķinu sagatavošana;

Prasības pretendentam:

- Izglītība finanšu vai grāmatvedības jomā (Augstākā profesionālā, profesionālā specializētā);

- Precizitāte un augsta atbildības sajūta;

- Spēja strādāt patstāvīgi un komandā, plānojot darba laiku;

- Labas iemaņas darbā ar TILDES JUMIS, MS Excel un Word;

- Prasmes lietot “Norgate Servicetrader” tiks uzskatītas par priekšrocību;

- Vēlme mācīties un spēja ātri apgūt jaunas prasmes.

Mēs jums piedāvājam:

- darbu ar personiskās izaugsmes iespējām un sevis pilnveidošanu;

- iespēju mācīties un pilnveidot savas profesionālās zināšanas;

- konkurētspējīgu atalgojumu;

- sociālās garantijas;

- apmācības Haitek Latvia pārstāvēto produktu specifikā;

- atbalstošu un draudzīgu darba kolektīvu;

- labu darba vidi un gardas pusdienas!

ID: 6409bdf195e40 357