IEKĀRTU MEHĀNIĶIS

  • Jelgava and region
  • 1600 (gross)
  • Latvijas piens SIA
  • Full time
  • Deadline 09.02
  • 2 years ago

Piena pārstrādes uzņēmums SIA „Latvijas piens”, aicina darbā:

Iekārtu mehāniķi ( 1 vakance)

Galvenie darba pienākumi:

  • Veikt ražošanas iekārtu tehniskās apkopes un remontus,
  • Veikt ražošanas iekārtu un palīgiekārtu regulēšanu,
  • Novērst iekārtu ekspluatēšanas laikā radušos bojājumus,
  • Piedalīties jaunu iekārtu uzstādīšanā, palaišanā un to veiktspējas pārbaudēs

Prasības kandidātiem:

  • Zināšanas mehānikā, pneimatikā un hidraulikā,
  • Apzinīga attieksme pret savu un savu kolēģu darbu,
  • Vēlama pieredze darbā ar pārtikas vai farmācijas ražošanas iekārtām;
  • Labas latviešu valodas zināšanas, vēlamas krievu, angļu / vācu valodas zināšanas,
  • Iemaņas metināšanā (īpaši TIG) tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • Sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Piedāvājam:

  • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā;
  • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas;
  • Apmācību programmas;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas,
  • Bruto alga-1600.00 EUR (bruto)

Darba vieta: Jelgava

Darba pieredze: Min: 1-2 gadi

Darba laiks: Pilna slodze, darbs maiņās

Izglītība: Augstākā vai vidējā profesionāli tehniskā izglītība

Jūsu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi „Iekārtu mehāniķis” gaidīsim līdz 09.02.2022

SIA „Latvijas Piens”

Adrese: Langervaldes iela 7, Jelgava, LV-3002

Tālr.63013988

ID: 61dc48c377909 306