Iestādes administrators / saimniecisko darbu organizators

  • Tukums and region
  • 800 - 1000 (gross)
  • Latvijas Savvaļas putnu palīdzības biedrība “DRAUGA SPĀRNS”
  • Deadline 08.03
  • 5 years ago

Savvaļas putnu palīdzības biedrība „Drauga Spārns” meklē jaunizveidotā putnu rehabilitācijas centra administratoru (-i).

Pienākumi:

  • Asistēšana administrācijai;
  • Darbs ar biedrības Facebook lapu, labdarības akciju rīkošana;
  • Darbs ar dokumentiem, reģistriem;
  • Dažādu saimniecisku pasūtījumu veikšana (arī no ārzemēm), saimniecisko darbu organizēšana;
  • Atbildēšana uz telefona zvaniem, t.sk. putnu glābšanas izsaukumu koordinēšana;
  • Pēc nepieciešamības arī saimniecības lietu sagādes darbu veikšana un putnu transportēšana u.c.

No tevis sagaidām:

  • Iniciatīvu un radošas idejas labdarības jomā, interese dzīvnieku aizsardzības jomā;
  • Ļoti labas MC Office datorprasmes, t.sk. darbs ar Excel,
  • Lai Tev būtu B katergorijas autovadītāja apliecība;
  • Spēju strādāt ar lielu informācijas daudzumu, pildīt vairākus uzdevumus vienlaicīgi,  ātri  reaģēt nestandarta situācijās;
  • Precizitāti, strādājot ar dokumentiem un reģistriem;
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas, ļoti labas angļu valodas zināšanas, krievu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī;
  • Labas komunikācijas prasmes un spēju strādāt komandā.

Piedāvājam:

  • Teicamus darba apstākļus mūsdienīgā birojā;
  • Darba pienākumiem un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu;
  • Dinamisku un neierastu darba vidi;
  • Iespēju realizēt savas idejas.

Ja vēlies kandidēt uz šo vakanci, spied PIETEIKTIES un pievieno savu CV!

ID: 5c5ae136c1caa 1345