Inkubācijas operators/-e

  • Riga region
  • from 721 (gross)
  • Putnu fabrika Ķekava AS
  • Full time
  • Deadline 31.05
  • 2 years ago

 INKUBATORA OPERATORS/-E

Inkubācijas daļā - Ķekavā.

GALVENIE PIENĀKUMI:

  • Inkubācijas olu šķirošana, atlase un kontrole;
  • Inkubācijas olu pārkraušana;
  • Cāļu šķirošana, skaitīšana un svēršana;
  • Sietu un inkubācijas skapju mazgāšana.

 MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • Atalgojumu 721 EUR/mēnesī (pirms nodokļu nomaksas);
  • Darba laiku no 7:00 – 16:00;
  • Darbu saskaņā ar grafiku;
  •  Apmaksātu transportu no/uz darba vietu no Iecavas, Dimzukalna, Vecumniekiem, Misas, Baldones un Ķekavas.
  • Nepieciešamo darba apģērbu;
  • Apmācības un ievadīšanu darbā;
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu, uzsākot darba attiecības;
  • Veselības apdrošināšanu pēc nostrādāta gada;
  • Atsaucīgus un pretimnākošus kolēģus.

MĒS SAGAIDĀM:

  • Vēlmi mācīties un apgūt darbus Inkubatorā;
  • Fizisko izturību;
  • Precizitāti un atbildības sajūtu.

CV sūti caur formu PIETEIKTIES!

Tālrunis uzziņām: +371 27074899

Piesakoties vakancei, kandidāts piekrīt savu personas datu apstrādei un izmantošanai šajā personāla atlases procesā. Bez kandidāta piekrišanas personas dati netiks izplatīti trešajām personām.

    • Zane Krauze
    • 27074899
  • Putnu fabrika Ķekava, Ķekavas nov., Ķekavas pag., LV-2123, Latvija
  • 50003007411
ID: 609ccea115ba5 40