INŽENIERIS - SILTUMTEHNIĶIS

  • Latvia
  • from 1500 (gross)
  • IZOTERMS SIA
  • Full time
  • Deadline 19.06
  • 11 months ago

Viens no vadošajiem siltumizolēto cauruļvadu un metāla konstrukciju ražotājiem SIA "IZOTERMS" aicina darbā:

 INŽENIERI - SILTUMTEHNIĶI

Prasības kandidātiem:

  • atbilstoša inženiertehniskā izglītība (siltumtehniķis);
  • vēlama iepriekšēja veiksmīga darba pieredze līdzīgā amatā / uzņēmumā;
  • latviešu un krievu valodu zināšana (angļu un somu valodas tiks uzskatītas par priekšrocību);
  • prasme darbā AutoCad programmā.

Pienākumi:

  • konkursu dokumentācijas sagatavošana
  • saņemto pasūtījumu aprēķins;
  • tāmju izstrādāšana siltumapgādes projektiem;
  • produkcijas pašizmaksu aprēķins.

Mēs piedāvājam:

  • profesionālu vidi un komandu, mūsdienīgus darba apstākļus;
  • sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu;
  • bezmaksas transportu Rīga-Vangaži-Rīga;
  • izmitināšanas iespēju Vangažos (dzīvoklī);
  • atalgojumu no 1500 Eur/mēnesī bruto.

Darbs tiek piedāvāts Vangažos (ir organizēts autobuss Rīga-Vangaži-Rīga uzņēmuma darbiniekiem).

Lūdzam savu CV ar norādi „siltumtehniķis” sūtīt caur formu PIETEIKTIES!

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, ar kuriem tiksimies klātienē.

ID: 64686856e6fd0 151