Jauna biroju un daudzdzīvokļu ēkas kompleksa administratori/-u

  • Riga
  • SIA Mulberry
  • Full time
  • Deadline 06.07
  • 5 years ago

Īpašumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Mulberry” aicina darbā

Darba pienākumi:

  • laipna apmeklētāju uzņemšana un to konsultēšana;
  • ienākošo sūtījumu un dokumentu saņemšana, nodošana adresātiem;
  • dažāda veida dokumentu sagatavošana;
  • darbs ar biroja tehniku;
  • lietišķās sarakstes nodrošināšana, reģistrēšana un arhivēšana;
  • ātras un efektīvas  informācijas aprites nodrošināšana uzņēmumā, kā arī citi sīki ikdienas darbi, kas nāk no vadības.

 Prasības kandidātam:

  • augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība;
  • obligātas latviešu valodas zināšanas mutvārdos un rakstos;
  • obligātas krievu valodas zināšanas mutvārdos un rakstos;
  • angļu valodas zināšanas mutvārdos un rakstos tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • ļoti labas saskarsmes, runas un rakstu komunikācijas prasmes;
  • iemaņas darbā ar datoru (MS Office) un biroja tehniku;
  • spēja patstāvīgi organizēt savu darbu;
  • precizitāte, komunikabilitāte, augsta atbildības sajūta;
  • pieredze biroja administratora vai sekretāres darbā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • augsta darba precizitāte un atbildīgums;
  • spēja uzņemties atbildību, ātri reaģēt un neapjukt stresa situācijās.

Darba laiks: maiņās, pilna laika noslodze

Darba vieta: Rīgas centrs

Mēs piedāvājam:

  • darbu stabilā uzņēmumā;
  • konkurētspējīgu atalgojumu, atbilstošu zināšanām un pieredzei;
  • atsaucīgu kolektīvu.

Lai pieteiktos darbā, lūdzam  sūtīt CV uz e-pastu [email protected] ar norādi “Administratora vakance”

Sazināsimies ar otrajai atlases kārtai izvirzītajiem kandidātiem.

    • Anna Ķirķe
    • 24422787
  • Miera iela 93-52, Rīga
  • 50103401921
ID: 5b2ceb98321b5 393