Klientu apkalpošanas operators/-e

  • Riga
  • 404 GROUP SIA
  • Deadline 12.08
  • 6 years ago

SIA 404 GROUP - viens no veiksmīgākajiem un straujāk augošajiem uzņēmumiem dažādu ikdienā nepieciešamu preču tirdzniecībā, aicina pievienoties savai komandai

KLIENTU APKALPOŠANAS OPERATORU

Ar kādām no šo svešvalodu zināšanām: igauņu, lietuviešu, zviedru, somu, dāņu, čehu, slovēņu valodas zināšanām (B2)

Galvenie pienākumi:

  • Klientu informēšana par uzņēmuma produktiem un pakalpojumiem;
  • Informācijas par produktiem pārzināšana;
  • Risinājuma rašana klienta interesēs;
  • Datu ievade un apstrāde;
  • Dažādu atskaišu sagatavošana.

Prasības kandidātam:

  • Vidējā vai nepabeigta augstākā izglītība (var būt students);
  • Motivācija augt profesionāli;
  • Kādas no norādītajām valodām - zināšana sarunvalodas līmenī;
  • Labas MS Office lietošanas prasmes;
  • Komunikabilitāte;
  • Pašmotivācija un spēja orientēties uz rezultātu.

Piedāvājam:

  • Darbu starptautiskā kompānijā;
  • Profesionālu apmācību;
  • Karjeras izaugsmes un personīgās izaugsmes iespējas;
  • Iespēju darbu savienot ar studijām;
  • Atsaucīgus kolēģus.

Lūdzam PIETEIKTIES,  pievienojot savu CV, vai sūtīt uz e-pastu: [email protected]

Tel. +37122169327

    • Katarina
    • 22169327
  • Uriekstes iela 14A, Rīga, LV-1005
  • 40103954921
ID: 5967749673643 538