Klientu konsultants(-e) / pārdošanas speciālists(-e)

  • Riga
  • 1000 - 1800 (gross)
  • Infinitas SIA
  • Deadline 07.10
  • 1 year ago

Interneta veikals www.gpspro.lv, tirdzniecības un ekspozīciju zālei Rīgā, Lielirbes ielā 27, aicina darbā klientu konsultantu(-i) / pārdošanas speciālistu(-i). Darbs maiņās.

Pienākumi:

  • Profesionāla klientu konsultēšana un preču tirdzniecība klātienē, pasūtījumu apstrāde.
  • Tirdzniecības zāles un sortimenta uzturēšana.

 Prasības:

  • Augsta atbildības sajūta.
  • Pozitīva iepriekšējā pieredze pārdošanas jomā.
  • Labas iemaņas darbā ar MS Office.
  • Latviešu un krievu valodas zināšanas. Citu valodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.

Piedāvājam:

  • Konkurētspējīgu atalgojumu, kas sastāv no nemainīgās daļas un procentiem no pārdošanas, kā arī piemaksām par papildpienākumu pildīšanu.
  • Draudzīgus un zinošus kolēģus.
  • Dinamisku darbu augošā uzņēmumā, kas ir savas jomas līderis.
  • Apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika).
  • Atalgojums 1000 - 1800 eiro bruto.

Ja Tu uzskati, ka šis darbs ir piemērots Tev, gaidīsim Tavu CV.

ID: 632d52ada03fc 172