Klientu konsultants(-e) / pārdošanas speciālists(-e).

  • Riga
  • 1400 - 1800 (gross)
  • Visidarbi.lv klients
  • Full time
  • Deadline 14.10
  • 1 year ago

Medību preču - optisko ierīču veikals, aicina darbā klientu konsultantu(-i) / pārdošanas speciālistu(-i).

Pienākumi:

  • Profesionāla klientu konsultēšana veikalā un preču tirdzniecība attālināti, pasūtījumu apstrāde.
  • Komunikācija ar vairumtirdzniecības klientiem
  • Komunikācija ar piegādātajiem
  • Atlikumu uzraudzība un analizēšana
  • Preču kartiņu sagatavošana 1C noliktavas sistēmā

 Prasības:

  • Augsta atbildības sajūta.
  • Labas zināšanas un interese par medību jomu.
  • Pozitīva iepriekšējā pieredze pārdošanas jomā.
  • Labas iemaņas darbā ar MS Office.
  • Latviešu valodas zināšanas. Citu valodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.

Piedāvājam:

  • Konkurētspējīgu atalgojumu, kas sastāv no nemainīgās daļas un procentiem no pārdošanas, kā arī piemaksām par papildpienākumu pildīšanu.
  • Draudzīgus un zinošus kolēģus.
  • Dinamisku darbu augošā uzņēmumā, kas ir savas jomas līderis.
  • Apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika).
  • Atalgojums 1400 - 1800 eiro bruto + bonusi

 Ja Tu uzskati, ka šis darbs ir piemērots Tev, gaidīsim Tavu CV.

SIA “CV-Online Latvia” ir NVA izsniegta licence darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai Nr.73 (11.08.2008, beztermiņa). Ja, piesakoties vakances konkursam, kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “CV-Online Latvia” iekšējā konfidenciālajā datu bāzē ar mērķi, lai personas dati tiktu apstrādāti citos SIA “CV-Online Latvia” veiktajos personāla atlases projektos, tad pieteikumā vakancei kandidātam jānorāda sava piekrišana. Bez kandidāta piekrišanas personas dati netiks izplatīti trešajām personām.

    • Dace Kalniņa
    • +37126893218
  • Baznīcas iela 20/22-30, Rīga, LV-1010, Latvija
  • 40003480317
ID: 6336bae294838 365