Kokapstrādes operators

  • Riga
  • BOLDERĀJA SERVISS SIA
  • Deadline 13.01
  • 6 years ago

SIA „Bolderāja Serviss” ir uzņēmums, kurš nodarbojas ar mēbeļu ražošanu un tirdzniecību gan Latvijā, gan ārpus robežām.

Ražošanas uzņēmums piedāvā darbu:

Kokapstrādes operatora amatā (Programvadības zāģis un CNC)

Darba pienākumi:

  • veic plātņu materiālu mehānisko apstrādi ar kokapstrādes darbmašīnām; izgatavo sagataves un detaļas no koksnes plātņu materiāliem;
  • iestata un regulē kokapstrādes darbmašīnas;
  • nosaka izmantojamo iekārtu parametrus, vada šīs iekārtas un apkopj tās;
  • sagatavo griezējinstrumentus darbam, pārbauda to kvalitāti.

Prasības pretendentiem:

  • iepriekšēja pieredze uz līdzīgām darba mašīnām;
  • precizitāte un akurātums darbā;
  • stabilitāte.

Mēs piedāvājam:

  • Dinamisku un interesantu darbu augošā uzņēmumā;
  • Saliedētu un kompetentu darba kolektīvu;
  • Sociālās garantijas un motivējošu atalgojuma sistēmu;
  • Iespēju attīstīties līdz ar uzņēmumu.

CV un motivācijas vēstules sūtīt uz – [email protected]

Darba vieta: Rīga, Granīta iela 7

ID: 5a3284b52812c 674