Konditori

  • Riga
  • from 530 (gross)
  • Staburadzes konditoreja SIA
  • Full time
  • Deadline 31.10
  • 6 years ago

Aicinām darbā konditorus - miltu konditorejas izstrādājumu speciālistus Staburadzes konditorejā Rīgā, Tallinas ielā 76

Darbs:
- vienu nedēļu rīta maiņas no 6:30-15:00
- vienu nedēļu vakara maiņās no 14:30 - 23:00
- vienu nedēļu nakts maiņās no 22:00 - 6:30
- sestdiena, svētdiena brīva

Pienākumi:
- gatavot vēja pikas, groziņus, žagariņus u. c. miltu konditorejas izstrādājumus

Prasības:
- sanitārā grāmatiņa
- spēja strādāt patstāvīgi, kvalitatīvi un intensīvi

Mēs piedāvājam:
- pārbaudes (apmācību) laikā mēnešalgu 530 EUR bruto (~379 eiro uz rokas)
- pēc pārbaudes (apmācību) laika - gabaldarba apmaksa
- apmaksātas siltas pusdienas
- veselības apdrošināšanas polisi (pēc 3 mēnešiem)
- sociālās garantijas
- iespēju iegādāties produkciju par izdevīgākām cenām
- 25% atlaižu karti Laimas saldumu veikaliņos (pēc 3 mēnešiem)

Pieteikties telefoniski (darba dienās no 8:30-17:00) vai sūtot pieteikumus (cv) elektroniski.

ID: 59b63ce297c08 164