KONSTRUKTORS - INŽENIERIS/-E

  • Liepaja and region
  • from 1000 (gross)
  • Medzes components SIA
  • Full time
  • Deadline 25.01
  • 3 years ago

Ražošanas uzņēmums SIA “Medzes components” aicina darbā

KONSTRUKTORU, INŽENIERI

Darba pienākumi:

  • Izstrādāt jauno produktu skiču un darba rasējumus, tehniskās specifikācijas ražošanas procesam;
  • Veikt ražošanas projektu un cenu piedāvājumu kalkulācijas;
  • Veikt izstrādājumu stiprības un izturības aprēķinus;
  • Konsultēt ražošanas darbiniekus produktu ražošanas procesa laikā;
  • Plānot tehnoloģisko procesu un darbības.

Prasības:

  • Vēlama iepriekšēja darba pieredze konstruktora amatā;
  • Labas iemaņas darbā ar 3D konstruēšanas programmu SolidWorks, kā arī labas datorprogrammu zināšanas (MS Office, AutoCAD);
  • Labas angļu valodas zināšanas gan rakstiski, gan mutiski;
  • Augsta atbildības sajūta, labas analītiskās spējas, precizitāte un mērķtiecība darbā;
  • Labas komunikācijas un saskarsmes prasmes, lojalitāte un spēja strādāt komandā;
  • Spēja patstāvīgi organizēt savu

Mēs piedāvājam:

  • Stabilu darba vietu dinamiskā un ātri augošā starptautiskā uzņēmumā;
  • Konkurētspējīgu, kvalifikācijai un iepriekšējai darba pieredzei atbilstošu ataglojumu;
  • Veselības apdrošināšanu (pēc nostrādāta laika).

Darba alga sākot no 1000 EUR (bruto).

Darba vieta: Kapsēde, Medzes pagasts, Grobiņas novads.

CV vēlams angļu valodā.

ID: 5ffc464a05f09 246