Kravu noformētājs/-a

  • Salaspils region
  • from 1200 (gross)
  • Baltijas Dārzeņi KS
  • Full time
  • Deadline 26.02
  • 4 years ago

KS "Baltijas dārzeņi" aicina darbā

KRAVU NOFORMĒTĀJU.

Darba pienākumi:

  • Preču komlektēšana noliktavā.

Mēs piedāvājam:

  • Darbs laiks no pl.12.30 līdz pl.21.30 pēc grafika;
  • Atalgojumu 1200 Eur pirms nodokļu nomaksas;
  • Sociālās garantijas;
  • Nepieciešamības gadījumā nodrošinām transportu nokļūšanai no Salaspils stacijas uz darbu un atpakaļ.

Prasības:

  • Vēlama pieredze noliktavas darbā;
  • Precizitāte, atbildības sajūta, noturība stresa situācijās;
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas.

Darba vieta – “Jaunbajāri”, Salaspils novads

Lūdzu, zvanīt vai sūtīt savu CV caur formu PIETEIKTIES!

Tālrunis – 26694488

    • Kontaktinformācijai
    • 26694488
  • "Jaunbajāri", Salaspils novads
  • 40003790360
ID: 5e2efa92d18eb 307