Lietvedis/-e

  • Riga
  • SIA „RF Būvnieks”
  • Deadline 31.07
  • 6 years ago

RF Būvnieks - būvuzņēmums ar 10 gadu pieredzi un augsti kvalificētu personālu fasādes un jumta konstrukciju montāžas un apdares darbu veikšanā. Vairāk par mums: rfbuvnieks.lv

Aicinām mūsu komandā:

LIETVEDI

Darba pienākumi:

  • Uzņēmuma lietvedības dokumentu sagatavošana, aprites koordinēšana
  • Veikt dokumentu arhivēšanu
  • Nodrošināt dokumentu pieejamību
  • Kontrolēt sagatavoto dokumentu pareizību
  • Komunicēt ar darbiniekiem un klientiem par dokumentācijas jautājumiem

 Prasības kandidātiem:

  • Darba pieredzi lietvedības dokumentu sagatavošanā
  • Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība
  • Labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office)
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas un krievu sarunvalodu
  • Kārtību, sistemātiskumu, atbildību un precizitāti
  • Pozitīvu un draudzīgu attieksmi pret darbu un kolēģiem
  • Iespēju uzsākt darbu nekavējoties

 Mēs piedāvājam:

  • Atbildīgu darbu stabilā un augošā uzņēmumā
  • Amatam atbilstošu atalgojumu
  • Draudzīgu darba vidi un komandas saliedēšanas pasākumus
  • Mūsu birojs atrodas Bieķensalas ielā 32, Rīgā pie t/c Riga Plaza

Darba vieta: Rīga (karte)

Darba laiks: Nepilna slodze (2 dienas nedēļā)

 Pretendentiem lūdzam pieteikties, pievienojot savu CV.

    • Gundars
    • 26546355
  • Zeltrītu iela 24-7, Mārupe, Mārupes nov., LV – 2167
  • 40003925305
ID: 596cc74e48940 259