Lietvedis/grāmatveža asistents

  • Limbazi and region
  • from 1150 (gross)
  • AHO SIA
  • Full time
  • Deadline 08.04
  • 1 year ago
SIA ''AHO'' aicina darbā lietvedi/grāmatveža asistentu.

Pienākumi:

  • Biroja darba organizācija;
  • Lietvedības un personāla dokumentācijas kārtošana;
  • Palīdzība grāmatvedim ikdienas darbos.

No Jums sagaidām:

  • Pieredze grāmatvedībā;
  • Augsta atbildības sajuta, precizitāte darbu izpildē.

Mēs piedāvājam:

  • Atalgojums sākot no 1150 EUR bruto;
  • Veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika.

Papildus informācija pa tālruni: 27867433
CV sūtīt uz e-pasta adresi: [email protected]

    • Larisa Kronberga
    • +37127867433
  • Dārza iela 1, Viļķene, Viļķenes pag., Limbažu nov., LV-4050
  • 40103478535
ID: 6409eaeb76d44 226