Loģistikas speciālists/-e

  • Riga
  • 1000 - 2500 (gross)
  • Transerta SIA
  • Full time
  • Deadline 02.03
  • 1 year ago

Transerta SIA - loģistikas pakalpojumu sniedzējs ar labu reputāciju, kas sekmīgi strādā kravu pārvadājumu tirgū kopš 2015 gada.

Paplašinoties uzņēmumam meklējam jaunu darba kolēģi:

PRASĪBAS KANDIDĀTAM:

- Labas organizatoriskas un komunikācijas spējas;

- Vēlama, bet ne obligāta, iepriekšēja pieredze kravu pārvadājumu jomā un to pārdošanā;

- Augsta atbildības sajūta un stresa noturība;

- Labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas.

DARBINIEKA PIENĀKUMI:

- Aktīva jauno klientu piesaiste;

- Starptautisko kravu pārvadājumu organizēšana un koordinēšana;

- Komunikācija ar klientiem un sadarbības partneriem;

- Ilgtermiņa attiecību veidošana un to uzturēšana ar klientiem;

MĒS PIEDĀVĀJAM:

- Interesantu un dinamisku darbu stabilā uzņēmumā;

- Atbilstošu padarītajam darbam atalgojumu;

- Draudzīgu darba vidi;

- Mobilo telefonu un ērtu darba vietu;

- Algu pēc nodokļu nomaksas: 800 - 1800 EUR.

Ja atbilsti prasībām - labprāt saņemsim Tavu CV un motivācijas vēstuli 2-4 teikums uz epastu: [email protected]

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks virzīti nākamajai atlases kārtai.

Adrese: Ieriķu iela 20, Rīga, LV-1084
Laiks: 09:00-17:00

    • Kontakti
    • n/a
  • Ieriķu iela 20, Rīga, LV-1084
  • 40103917944
ID: 63d8dba4740ca 372