Loģistikas speciālists / ekspeditors

  • Riga
  • Attain Logistics OU
  • Deadline 15.12
  • 5 years ago

Jauna un perspektīva ekspedīcijas kompānija Attain Logistics, paplašinot savu darbību arī Latvijā,  aicina komandā loģistikas speciālistu/ekspeditoru kravu pārvadājumu organizēšanai un jaunu klientu piesaistei.

Pienākumi:
*darbs ar klientiem un jaunu klientu piesaistīšana
*darbs ar pārvadātājiem un jaunu pārvadātāju piesaistīšana
*kravu pārvadājumu organizēšana, tai skaitā visu procesu vadīšana

Prasības:
*labas komunikācijas spējas, atbildības sajūta
*prasme patstāvīgi organizēt darba procesus
*latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas
*datorzināšanas (Excel, Word)
*pieredze pārdošanas un/vai loģistikas jomā tiks uzskatīta par priekšrocību

Piedāvājam:
*Personīgās un finansiālās karjeras izaugsmes iespējas
*Konkurētspējīgu atalogojumu un sociālās garantijas
*Labus darba apstākļus

Piesakies un pievienojies mūsu komandai, sūtot savu CV un motivācijas vēstuli sadaļā "PIETEIKTIES".

    • Rasa Jermolajeva
    • 28370040
  • Augusta Deglava iela 166A, Rīga
  • 40006024816
ID: 5bed2a4582f1d 621