MAIŅAS BRIGADIERIS/-E

  • Salaspils region
  • from 1200 (gross)
  • SIA "Ķeizarsils"
  • Full time
  • Deadline 06.12
  • 3 years ago

SIA “Ķeizarsils”, kas nodarbojas ar dārzeņu pārstrādi un ražošanu, aicina darbā

Maiņas brigadieri.

Prasības:

  • vēlama pieredze ražošanas uzņēmumā;
  • vēlama pieredze cilvēkresursu vadībā;
  • vēlama autoiekrāvēja apliecība;
  • precizitāte, atbildības sajūta;
  • spēja patstāvīgi organizēt savu un savu padoto darbu, sasniedzot noteiktus uzņēmuma mērķus.

Darba pienākumi:

  • nodrošināt izejvielu sagatavošanas - ražošanas līnijas darbu, ražošanas uzdevumu un plānu izpildi, prasībām atbilstošas produkcijas ražošanu, kvalitātes atbilstību;
  • fasēšanas darbu kontrole.

Piedāvājam:

  • darbu stabilā uzņēmumā;
  • vienmēr savlaicīgu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • atalgojumu no 1200 Eur (pirms nodokļu nomaksas);
  • maiņu darbs pēc grafika;
  • nepieciešamības gadījumā nodrošinām transportu no Salaspils stacijas uz darbu un atpakaļ;
  • iespēja iegādāties uzņēmuma produkciju par īpašām cenām.

Darba vieta – “Jaunbajāri”, Salaspils novads

Lūdzu savus CV sūtīt caur formu PIETEIKTIES!

Novērtējam katru pieteikumu, bet lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks virzīti uz nākamo kārtu.

    • Dace Bernāne
    • 26536712
  • "Jaunbajāri", Salaspils novads
  • LV4003765664
ID: 5fa5090251439 585