Mājaslapas administrators/-e un mārketinga speciālists/-e

  • Riga
  • 1100 (gross)
  • DIMAXI SIA
  • Full time
  • Deadline 26.02
  • 1 year ago

Aicinām pievienoties DIMAX komandai!

Galvenie darba pienākumi:

  • Mājaslapas produktu ievade un labošana;
  • Mājaslapas pieprasījumu un pasūtījumu apstrāde;
  • Preču sortimenta pārzināšana;
  • Radīt, izvietot uz atjaunot informāciju mājaslapā;
  • Mājaslapas darbības kontrole un tās virzīšanas sociālajos tīklos.

Prasības:

  • Latviešu un angļu valodu zināšanas;
  • Augsta atbildības sajūta;
  • Labas komunikācijas spējas;
  • Pieredze līdzīgā darbā;
  • Vēlme un motivācija aktīvi strādāt un attīstīt mājaslapu;
  • Izprātne par sociāliem medijam, to darbību (Facebook, Instagramm);
  • Photoshop, Microsoft Office programmu prasme.

Mēs piedāvājam:

  • Profesionālu komandu, vadības atbalstu mērķu sasniegšanā;
  • Atalgojumu – 900 EUR (neto)
  • Profesionālās attīstības un izaugsmes iespējas;
  • Darbs draudzīgā un atbalstošā kolektīvā.
  • CV sūtiet uz [email protected]

Приглашаем присоединиться к команде DIMAX!

Основные обязанности:

  • Ввод и корректировка товар на сайте;
  • Обработка запросов/заказов;
  • Знание ассортимента;
  • Создавать, размещать и обновлять информацию на сайте;
  • Контроль работы сайта и его продвижение в социальных сетях.

Требования:

  • Знание латышского и английского языков;
  • Высокое чувство ответственности;
  • Хорошие навыки общения;
  • Опыт работы в аналогичной должности;
  • Желание и мотивация активно работать и развивать сайт;
  • Понимание социальных сетей (Facebook, Instagramm);
  • Владение Photoshop, Microsoft Office.

Мы предлагаем:

  • Профессиональную команду, поддержку руководства в достижении целей;
  • Заработную плату – 900 евро (нетто)
  • Возможности профессионального развития и роста;
  • Работу в дружном и поддерживающем коллективе.

CV присылайте на [email protected]

    • +371 67 212 424
  • Rīga, Vaļņu iela 1 - 1, LV-1050
  • 40003830146
ID: 63d3e3845af66 637